Як утеплити двигун ВАЗ 2110. утеплення ваза 2110.

Часто в зимовий час, перш ніж виїхати з відкритої стоянки, власникам ВАЗ 2110 доводиться прогрівати свою машину. А це додатковий витрата бензину і трата часу. Щоб уникнути таких втрат, спробуйте утеплити двигун автомобіля.
Вам знадобиться
  • Спеціальний теплоізолятор - Тивиплен або шумоізолятор - ізофлекс, поролон, повсть, дріт, клей, ножиці.
Інструкція
1
Утеплювати двигун ВАЗ 2110 стоїть тільки при сильних морозах. Якщо зниження температури передбачається до мінус 10 градусів, то при виїзді за місто і тривалій поїздці просто вставте шматок картонки перед радіатором. Крім обігріву двигуна, це дасть ще можливість більш теплому повітрю надходити в салон.
2
Найбезпечніший спосіб утеплення двигуна - це установка спеціального утеплювача. Зверніться на станцію техобслуговування або в спеціальний установчий центр, і вам швидко і якісно поставлять утеплювач під капот автомобіля.
3
При самостійному утепленні використовуйте спеціальний утеплювач - Тивиплен. Він складається з трьох шарів. Спочатку йде лицьове покриття з ПВХ, потім пінополіетилен і зверху - клейовий шар. Існує різна товщина цього матеріалу - 4, 8 і 15 мм. Зробіть виміри, ретельно все розмітьте і виріжте необхідну форму. Потім клейовим шаром прикладіть до кришки і ретельно притисніть.
4
Добре тримає тепло також ізофлекс. Врахуйте, що основна функція цього матеріалу - захист салону від шумів двигуна. Але за рахунок пінополіуретану він добре рятує двигун і від морозу. Тому, якщо ви хочете встановити шумоізоляцію та звукоізоляцію і при цьому не переплачувати двічі - купуйте ізофлекс.
5
Якщо морози застали вас зненацька, і ви не встигли закупити спеціальну звукоізоляцію, спробуйте підручні засоби. Візьміть шматок повсті, виріжте необхідний розмір і розмістіть під капотом авто. Обов'язково закріпіть таку саморобку, щоб шматок повсті не потрапив під ремінь генератора. Для цього використовуйте будь-яку дріт, мотузку, болт або саморіз.
6
Такий же саморобний утеплювач можна зробити з інших матеріалів, які знайдете вдома. Візьміть старе вовняну ковдру або шматок поролону. Поролон краще використовуйте з фольгою, тоді ефект буде набагато більшим.
7
Постарайтеся знайти на зимовий період теплий гараж, відрегулюйте двигун, і тоді всі проблеми з утепленням вашого автомобіля відпадуть.