Як зайнятися інтернет-бізнесом.

У наші дні для ведення свого бізнесу не потрібно організовувати промислове підприємство або торгово-закупівельну компанію. Щоб відкрити справу, потрібно лише комп'ютер з доступом в інтернет , хороша бізнес-ідея і чіткий план дій. Незважаючи на уявну простоту ведення справ через комп'ютер, такий бізнес вимагає серйозного до себе ставлення.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - персональний комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Оберіть сферу діяльності, до якої буде ставитися ваш бізнес. Виходите при цьому з наявних у вас знань і навичок. Наприклад, якщо ви добре розбираєтеся в комп'ютерних програмах, продумайте можливість створення інтернет -магазину з продажу програмного забезпечення.
2
Розгляньте можливість відкриття бізнесу з надання консультаційних послуг через інтернет . Продумайте, як ви зможете використовувати свої професійні знання для дистанційного консультування або навчання. Сучасні технології дозволяють вести подібну діяльність за допомогою вебінарів або з використанням засобів обміну відео.
3
Складіть докладний бізнес-план майбутнього підприємства. Навіть якщо справа не потребують залучення позикових коштів, ретельне планування дозволить врахувати всі деталі бізнес-процесів і не упустити ніяких дрібниць.
4
Окремим пунктом плану зробіть маркетингову політику. Створити бізнес не надто складно, важче донести інформацію про ваш продукт чи послуги до потенційного споживача. Використовуйте при організації реклами партнерські програми, контекстну рекламу і відеомаркетінга.
5
Створіть власний сайт, який дозволить донести значиму інформацію про ваш бізнес до клієнтів. Якщо ви не володієте навичками конструювання сайтів, замовте його у спеціалізованій фірмі. Витрати при цьому будуть трохи вище, зате ви отримаєте кваліфіковану технічну підтримку на етапі становлення бізнесу.
6
Підготуйте обладнання для інтернет -бізнесу. Придбайте персональний комп'ютер і пакет прикладних програм, необхідних для роботи. Не економте на програмному забезпеченні, придбайте перевірений ліцензійний продукт. Особливо це стосується антивірусного захисту.
7
Зведіть всі елементи бізнесу воєдино і почніть грамотно просувати свої товари або послуги. Не розраховуйте на швидкий результат, наберіться терпіння. При достатній старанності і розумної маркетингової політики ви зможете не тільки окупити витрати, але й отримати вагомий прибуток від свого інтернет -бізнесу.
Зайнятися купівлею - продажем нерухомості дуже просто. Вам будуть потрібні телефон, комп'ютер, доступ в інтернет, невелика сума грошей на оголошення в газети. Не завадять комунікабельність, завзятість і бажання працювати.
Інструкція
1
Для початку попрацюйте простим ріелтором в агентстві нерухомості. Ви придбаєте необхідні навички, накопите досвід в оформленні договорів, навчитеся працювати з клієнтами та базами даних.
2
Якщо ви вважаєте, що зможете працювати самостійно, отримаєте в податковій свідоцтво про підприємницьку діяльність. Відкрийте рахунок у банку. Працювати ви можете вдома. Обов'язкова наявність мобільного телефону, бажано домашнього, комп'ютера та інтернету.
3
Вивчіть сайти інтернету, купіть кілька газет з оголошеннями про купівлю - продаж нерухомості. Розвісьте оголошення в багатоквартирних будинках. Шукайте «стикуються» варіанти. Наприклад, на сайті оголошення про продаж квартири за 1500000 рублів, а в газеті ви знайшли оголошення про купівлю за 1600000.
4
Враховуйте, що ваш заробіток - відсотки від суми угоди. Як правило, ріелтори беруть 3% з покупців. Але, якщо у вас вийде, ви можете домовитися з покупцем про те, що вся різниця з продажу піде до вас «в кишеню». За окрему плату пропонуйте допомогу в оформленні угод.
5
Зробіть свою базу даних. Збирайте і вносите в комп'ютер пропозиції про продаж і купівлю квартир, будинків, земельних ділянок, дач.Іщіте варіанти придбати нерухомість, яку продають за заниженою вартістю. Купивши її самі, ви зможете продати її за ринковою ціною.
6
Якщо ваші справи йдуть в гору, відкривайте своє агентство нерухомості. Зазвичай фірми користуються великим попитом і довірою у клієнтів. Зніміть приміщення під офіс, візьміть в штат кілька співробітників, бажано зі своїми автомашинами. Створіть свій сайт в інтернеті, розмістіть рекламу в газетах, на телебаченні, на рекламних щітах.Поговоріте з банками про можливість надання іпотеки вашим покупцям, укладіть договір з юристом про надання допомоги вам і вашим клієнтам.