Як обклеїти меблі плівкою. оновлюємо стаорую меблі самоклеющейся плівкою.

Можна оновити стару меблі , оклеив її плівкою. Це бюджетний варіант для швидкої зміни інтер'єру. Самоклейка водонепроникна, тому годиться для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Ви можете вибрати плівку відповідного забарвлення або імітує різноманітну фактуру: під дерево або під шкіру, з візерунками, матову або глянсову, кольорову, прозору. Головна умова - обклеюється поверхня повинна бути гладкою.
Вам знадобиться
  • - самоклеюча плівка;
  • - рулетка;
  • - олівець і ножиці;
  • - м'яка ганчірочка;
  • - квітковий розпилювач .
Інструкція
1
Очистіть поверхню меблів від різноманітних забруднень. Протріть її ганчірочкою або губкою з жорстким шаром, змоченою в підходящому миючому засобі.
2
Отвинтите ручки у дверец, якщо вони потрапляють в те місце, де наклеюватиметься плівка.
3
Огляньте поверхню з різних сторін. Від вашої уважності залежатиме якість обклеювання. Не повинно бути ніяких шорсткостей, горбків, сколів. Якщо виявили нерівність, закладіть її шпаклівкою і відшліфуйте наждачним папером. Дерев'яні поверхні без лакового шару промажьте акриловою ґрунтовкою.
4
Зніміть розміри з підготовлених поверхонь меблів за допомогою рулетки. Вирушайте в магазин за плівкою. Враховуйте, що рулони самоклейки бувають різної ширини. Підберіть відповідний варіант, щоб вам не довелося стикувати плівку без зайвої необхідності.
5
Відкладіть задані розміри на клейкою плівці з виворітного боку. Для зручності застосування там вже нанесена сантиметрова розмітка. Накресліть деталі олівцем. Вирізати елементи можна ножицями або малярським ножем по лінійці.
6
Наберіть в квітковий розпилювач холодну воду з-під крана. Збризніть ту деталь меблів, з якою збираєтеся почати обклеювання. Самоклейка плівка буде ковзати по вологій поверхні. Це дасть вам час розгладити її, щоб не було зморшок і міхурів. Якщо на наклеєною деталі все-таки утворився міхур, проткніть його голкою і відразу пропрасуйте ганчіркою.
7
Відокремте плівку від паперу з одного краю приблизно на 10 см. Прикладіть клейкою поверхнею до меблів. Візьміть в одну руку суху м'яку ганчірочку і, притримуючи іншою рукою рулон, розгладжуйте самоклейку «ялинкою» від середини до країв. Тягніть рулон вниз і виганяйте з-під плівки повітря і краплі води. Якщо утворилася складка, обережно потягніть за найближчий край і, відклеївши його, розгладьте поверхню.
8
Таким чином приклейте все викроєні деталі плівки на меблі . В процесі експлуатації відмивають забруднився меблі м'якою ганчіркою і миючим засобом. Не можна використовувати те, що може подряпати поверхню, покриту плівкою.