Як налаштувати проксі для аськи.

Існує категорія месенджерів, які можуть успішно працювати навіть у тому випадку, якщо комп'ютер не підключений до інтернету. В даному випадку необхідно правильно налаштувати параметри підключення через proxy-сервер.
Інструкція
1
Найпростіше налаштувати з'єднання з сервером проксі в програмі QIP. Це відмінний безкоштовний аналог утиліті ICQ, що працює з ідентичними протоколами передачі даних. Скачайте відповідну версію програми з сайту www.qip.ru.
2
Встановіть додаток і запустіть його. Введіть ваш UIN і пароль. Дочекайтеся відкриття списку контактів. Натисніть на кнопку «Викликати головне меню». Зазвичай вона розташована в нижній частині робочого вікна. Виберіть пункт «Настройки підключення».
3
Після відкриття нового меню виберіть у полі «Тип проксі » параметр HTTP (S). Введіть адресу потрібного ресурсу або комп'ютера в полі «Проксі-сервер». Обов'язково вкажіть порт, через яке повинно здійснюватися дане з'єднання.
4
Якщо proxy-сервер захищений паролем, то встановіть прапорець поруч із пунктом «Аутентифікація». Заповніть графи «Логін» і «Пароль». Активуйте функцію «Підтримувати підключення» і натисніть кнопку Ok. Перезапустіть програму і дочекайтеся установки зв'язку з proxy-сервером.
5
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати стандартний ICQ-клієнт, то після його запуску натисніть кнопку «Налаштування». Перейдіть в меню «Налаштування параметрів підключення».
6
В полі «Тип проксі » виберіть параметр Http. Активуйте пункт «Використовувати фаерволл». Заповніть поле «Хост», ввівши в нього IP-адресу або посилання на proxy-сервер. Вкажіть номер порту. Заповніть підміню «Аутентифікація», якщо доступ до proxy-серверу захищений паролем. Натисніть кнопку Ok і перезапустіть програму.
7
Для налагодження підключення через сервер proxy в програмі Miranda відкрийте меню Options і виберіть вкладку Network. Заповніть запропоноване меню, як це описано в попередніх двох варіантах. Пам'ятайте про те, що ваш комп'ютер повинен знаходитися в одній локальній мережі з proxy-сервером, якщо обладнання не має доступу в інтернет.