Як просити підвищення посади. доводи для назаначенія на посаду керівника.

Просування по службі конкретного працівника завжди безпосередньо залежить від рішення керівництва компанії. Кандидатура на вакантну посаду може бути запропонована безпосереднім начальником з числа підлеглих і директором з персоналу з нових кандидатів. Але в деяких випадках ініціатива може виходити від самого претендента. Але щоб призначення такого самовисуванця відбулося, потрібно якісно підготувати звернення до керівництва.
Інструкція
1
У великих організаціях існує регламент, який визначає порядок просування по кар'єрних сходах і критерії відбору претендентів. Це значно спрощує завдання кандидата. Просто зберіть всі необхідні відомості про вимоги, яким слід відповідати, і підготуйте аргументи на користь свого призначення по пунктах. У більшості організацій строгого порядку відбору не існує, але завжди є основні критерії, яким повинні відповідати характеристика кандидата. У кожному разі, почніть зі збору максимуму інформації про це.
2
Тепер структуруйте отримані дані. Визначте ступінь вашого відповідності заявленим вимогам. Рівень освіти, досвід роботи, показники вашої діяльності. Напишіть все це на аркуші паперу. Крім цього перерахуйте ваші особистісні характеристики, що дозволяють претендувати на дану посаду (відповідальність, вимогливість та ін.). Далі подумайте про те, що ви зможете поліпшити в роботі компанії, зайнявши цю посаду (ввести нову методику, збільшити обсяг продажів і ін.). Запишіть конкретні пропозиції і результат, який буде отриманий фірмою у випадку вашого призначення.
3
Далі визначте найкращий спосіб звернення до керівництва з вашою пропозицією. Використовуйте можливість особистої зустрічі, якщо начальство не видалено територіально. У такому випадку запишіться на прийом і приведіть ваші аргументи на користь призначення вас керівником в зручному для передачі вигляді. Це можуть бути окремі аркуші за темами або повний перелік ваших пропозицій. Все це передайте начальнику наприкінці зустрічі для ознайомлення.
4
Для звернення до керівництва, віддаленого територіально, напишіть листа, в ньому повідомте ваші доводи і пропозиція за призначенням вас на вакантну посаду. Лист повинен бути написаний в діловому стилі, добре структуроване й містити чіткі формулювання. В кінці листа викладіть вашу пропозицію, згідно з правилами ділового листа, у вигляді прохання «Прошу призначити мене на посаду ...».
Будь-яку людину періодично необхідно заохочувати за успішне виконання завдань. Буває, що начальство може забути про співробітника, який протягом багатьох місяців пише найуспішніші проекти і працює понаднормово. Можливо, вам самим набридло п'ять років працювати в одній і тій же посаді, не бачачи перед собою ніяких перспектив для поліпшення ситуації. У такому випадку має сенс нагадати начальнику про себе.
Інструкція
1
Перед тим як іти до шефа, проаналізуйте свої успіхи за найближчим часом, випишіть в щоденник список вдалих проектів, щоб вам було чим аргументувати начальнику своє прохання. Також бажано йти до боса, коли ви днями завершили роботу над черговим завданням і проявили себе з кращого боку. У начальника будуть свіжі спогади про ваш успіх.
2
Також заздалегідь продумайте, як ви будете характеризувати себе. Ви не перший день працюєте в цій компанії і повинні знати, які якості цінуються роботодавцем, а які - ні. Так, бухгалтеру необов'язково говорити, що він володіє креативним мисленням, а дизайнерові, можливо, не варто запевняти начальника у своїй скрупульозності і проходженні традиціям.
3
Виберіть час для розмови з начальником. Робити це найкраще тоді, коли бос не поспішає і не перебуває в стресовій ситуації, хоча з деякими начальника ми і складно викрити такий момент. Поговоріть з секретаркою - дізнайтеся про настрій шефа. Серед загальних рекомендацій можна виділити наступні: розмовляти краще в першій половині дня, але й не з самого ранку - дайте начальнику час випити кави і почитати журнал. У понеділок затівати відповідальна розмова також не варто. Загалом, намагайтеся зловити момент, коли начальство знаходиться в милостивому настрої.
4
Не забудьте про свій зовнішній вигляд. У звичайні трудові будні начальник може і не звернути уваги на те, як ви виглядаєте, але коли ви будете з ним сидіти один на один і просити його про підвищенні, він обов'язково погляне на ваш одяг. Одягніть діловий костюм, акуратно укладіть волосся, стежте, щоб весь ваш вигляд був охайним. Однак не перестарайтеся і не перетворитеся на сіру мишу в піджаку, застебнутому на всі ґудзики. Начальник повинен побачити перед собою акуратного людини, яка знає собі ціну.
5
Не бійтеся говорити з шефом про підвищенні. Ви не просите його зробити вам послугу, ви вважаєте, що принесете більше користі на новій посаді. Своє прохання вимовляєте рівним, спокійним голосом. Начальник обов'язково прислухається до ваших слів.