Як використовувати акрилову пудру.

Акрилова пудра являє собою невеликий полімерний порошок, який при зчепленні з мономером знаходить здатність швидко тверднути і ставати надзвичайно міцним. Саме через це властивості акрил спочатку використовувався в стоматології. І лише потім його почали застосовувати як матеріал для нарощування нігтів.
Вам знадобиться
 • - акрилова пудра;
 • - мономер (ліквід);
 • - тіпси/форми;
 • - кисть для нарощування нігтів акрилом.
Інструкція
1
Як використовувати акрилову strongпудру/strong "rel="gallery-step-images "> Оберіть колір акриловою пудри. Зазвичай для нарощування нігтів використовують прозорий порошок. А ось для ліплення декоративних елементів вам можуть стати в нагоді найрізноманітніші відтінки. В даний час квітів полімерної пудри представлено дуже багато: прозорий, ніжно рожевий, рожевий, яскраво-рожевий, білий з різними відтінками (яскраво-білий, молочний, перловий), бузковий, блакитний, сірий, матовий, з блискітками, навіть неоновий та ін. При цьому змішування різних тонів дозволяє урізноманітнити гаму до нескінченності.
2
Щоб самостійно наростити нігті за допомогою акрилової пудри, попередньо підготуйте для цього ваші руки. Спочатку видаліть кутикулу, ніготь заточите і знежирте. Потім нанесіть гель-праймер, а вже після цього прикріпіть тіпси або форми, на які і будите нарощувати акрил.
3
Щоб отримати готову акрилову масу, спочатку умочіть спеціальний пензлик в рідину (ліквід), а потім в акрилову пудру . Ліквід (мономер) не змінює колір акриловою пудри, що дуже зручно при роботі. Після цього швидкими і вправними рухами вийшов акриловий кульку розподіліть на нігті і типсах/формі тонким шаром. Складність полягає в тому, що акрил дуже швидко застигає. І якщо полімер ліг нерівно, всю роботу доведеться переробляти з самого початку.
4
Після закінчення роботи з нарощування нігтів дайте акрилу остаточно застигнути і акуратно зніміть форму/тіпси. Отриманий ніготь обробіть, відполіруйте, надайте йому закінчену форму і зробіть остаточний дизайн нігтів. Крім цього можете використовувати акрилову пудру спільно з мономером для ліплення візерунків (квіти, метелики).
Зверніть увагу
Акрилова пудра не так проста у використанні, як може здатися на перший погляд, наприклад, після перегляду відео про нарощування нігтів. Цей вид матеріалу вимагає певної майстерності і акуратності. Крім того, людям, чутливим до запахів, навряд чи вдасться працювати з цим полімером через його сталого дурного «аромату».
Сьогодні використання акрилу поширене. З огляду на те, що цей матеріал є екологічно безпечним, а також не надає шкідливий вплив на здоров'я і на довкілля, акрил використовується в різних сферах.
Вам знадобиться
 • - акрилові фарби;
 • - вода;
 • - полотно для малювання
 • - згущувачі фарб;
 • - кисті;
 • - засіб для знежирення;
 • - акрилові лаки;
 • - акриловий пластик.
Інструкція
1
Якщо в вас прокидається прихований талант художника, намалюйте акриловими художніми фарбами картину: вона, безсумнівно, прикрасить приміщення. Акрилові фарби на відміну від масляних художніх фарб висихають досить швидко. Наносити ці фарби можна в дуже рідкому вигляді (піддаючи сильному розбавленню водою) і в злегка розбавленому стані, а також пасти (для запустіння фарб використовують спеціальні згущувачі). Причому навіть товстий шар пастообразной фарби лягає рівно і швидко висихає, але що найголовніше - не схильний до утворення тріщин.
2
Використовуйте акрилові фарби або лаки, виконані на основі акрилу, для покриття знежиреної основи: це може бути заздалегідь знежирений метал, скло, дерев'яна поверхня. Тільки що нанесена фарба з легкістю може бути видалена при змиванні під проточною водою, проте якщо вона вже підсохла, то для видалення такої фарби використовуйте розчинники. Предмети, пофарбовані акриловою фарбою, не вимагають додаткового покриття лаком: фарба трохи блищить.
3
Змайструєте меблі своїми руками (кухонну або, наприклад, в дитячу кімнату), вставки якої зробіть з акрилового листового пластику. Завдяки використанню акрилового скла виготовлена вами меблі буде виглядати стильно і модно, а значить, стане справжньою прикрасою інтер'єру. Унікальність акрилового пластика полягає не тільки в його безпеці, а й в легкості догляду за ним: він не затримує бруд, дуже просто чиститься і стійкий до подряпин і інших пошкоджень.
Зверніть увагу
Пам'ятайте акрил - легкозаймистий матеріал! Однак на відміну від інших матеріалів при горінні він не виділяє отруйний газ.
Корисна порада
Існує ще безліч інших предметів, виготовлених з акрилу: ванни, душові кабіни та інші предмети побуту, використання яких дозволить зробити життя ще комфортніше.