Як індексувати сайт в google.

Індексація сайту має важливе місце у розвитку всього проекту. Чим більше сторінок знаходиться в індексації пошукової машини, тим більше шансів, що по пошуковому запиту перейдуть саме на ваш сайт.
Інструкція
1
Як же індексувати сторінки в пошуковій системі Google? Це може відбуватися як автоматично, так і за допомогою ручного додавання власником сайту . Якщо у вас достатня кількість сторінок на сайті, вам потрібно скласти карту, яку потрібно буде вказати в налаштуваннях свого облікового запису в системі Google Webmaster. Зареєструйте там аккаунт. Далі додайте свій сайт, щоб пошукова система почала сканувати всі сторінки. Вам потрібно буде підтвердити права на портал. Для цього досить розмістити метатег у головній сторінці.
2
Зробіть карту сайту . Це можна зробити за допомогою движка, який у вас встановлений на сайті. Також існує безліч сервісів, що дозволяють за кілька хвилин створити повноцінну карту сайту . Один з популярних сервісів знаходиться на сайті cy-pr.com. Зареєструйтеся на сайті і складіть карту сайту . Далі завантажте її на хостинг, на якому розташовується ваш проект. Зайдіть в панель вебмастера і вкажіть шлях до складеної карті.
3
Намагайтеся додавати кожен день певну кількість матеріалу. Пошукові системи з часом стануть кожен день індексувати сторінки на вашому проекті. Матеріал повинен бути унікальним, оскільки банальне копіювання призведе до блокування всього проекту. Власник матеріалу також може поскаржитися у відповідні органи, і на вас буде заведено кримінальну справу.
4
Індексування в основному відбувається самостійно. Як тільки на вашому сайті з'являється новий унікальний матеріал, пошукові системи автоматично індексують весь вміст. Не забувайте періодично оновлювати карту сайту , так як чисто сторінок збільшується, а карта автоматично не оновлюється. Використовуйте не тільки найпопулярніші пошукові системи. Це допоможе в майбутньому розвитку проекту.
Індексація - додавання сайту в каталог пошукової системи з метою збільшення припливу відвідувачів. Пошук відбувається за спеціальними пошуковими запитами, що містить ключові слова сайту .
Інструкція
1
Найпопулярніша поіскавая система - "Google". Обробляє близько 41345000 запитів на місяць, індексує понад 8 мільярдів сторінок, підтримує пошук майже на 200 мовах світу. Пошук відбувається і за документами текстових форматів. Для додавання сайту в каталог системи пройдіть по першій посиланням під статтею і введіть інформацію про сайт.
2
Другий за популярністю пошукач - "Yahoo!". Компанія заснована аспірантами Стенфордського університету Девідом Файло і Джеррі Янгом в 1994 р Головний офіс компанії знаходиться в місті Саннівейл. Пройдіть по другій посиланням і введіть адресу сайту для індексації в даній системі.
3
Яндекс - сьомий у списку найбільш відвідуваних пошукових сайтів світу. Обробляє близько 1,892 млрд пошукових запитів в місяць. Датою заснування прийнято вважати 23 вересня 1997, але перший час «Яндекс» був частиною компанії CompTek International. Окремою Компнія «Яндекс» став в 2000 р Третя посилання веде на сторінку додавання сайту в каталог системи. Введіть інформацію про сайт і код з картинки.
4
Пошукова система «Апорт» була вперше представлена в 1996 г і тоді проводила пошук по сайту russia.agama.com. Офіційна презентація «Апорт» відбулася 11 листопада 1997 року. До того часу сайт вже охоплював весь рунет. Щоб додати сайт в пошукову систему, пройдіть по четвертій посиланням.
5
Рамблер - інтернет-холдинг, заснований в 1996 р У сферу його послуг входить, крім пошукової системи, рейтинг ресурсів, інформаційний портал та багато іншого. Сайт підтримує пошук російською, українською та англійською мовами. На сторінку індексації веде п'ята посилання.
6
Mail.Ru портал російського Інтернету, що включає в перелік сервісів пошукову систему, систему блогів, поштову систему та багато іншого. Має більше 50 мільйонів унікальних відвідувань на місяць. Заснований в 1998 р Індексуйте сайт на сторінці по шостий посиланням.