Як завантажити фото на робочий стіл.

Фон робочого столу - «обличчя» комп'ютера. Правильно підібрані шпалери дуже важливі для зручної роботи на ньому. До вибору зображення потрібно підходити з розумом. Як встановити вподобану вам фотографію на робочий стіл?
Інструкція
1
Самий простий і швидкий спосіб завантажити на робочий стіл - це виділити фото, викликати контекстне меню натисненням правої кнопки миші і вибрати пункт «Зробити фоновим малюнком робочого столу » .
2
Інший спосіб більш тривалий, але дозволяє настроїти зображення залежно від ваших бажань і переваг. Зайдіть в меню «Пуск», виберіть «Панель управління». Залежно від версії операційної системи назва шуканого пункту може бути різним, але зміст залишається один і той же. Знайдіть пункт «Оформлення робочого столу ». Виберіть «Зміна фону робочого столу ». На сторінці, необхідно вибрати зображення, яке використовується в подальшому в якості фонового зображення робочого столу .
3
Спочатку виберіть розташування зображення. У списку оберіть «Фони робочого столу Windows», «Бібліотека зображень», «Найпопулярніші фотографії», «Суцільні кольору» або «Картинки». Можна вибрати якусь певну папку, в якій зберігається необхідна вам фотографія. У найбільшому віконці будуть відображатися мініатюри зображень, що знаходяться в зазначеній папці. Одним натисканням лівої кнопки миші ви можете встановити одне з них фоном робочого столу .
4
Фотографії з низьким дозволом, швидше за все, будуть розташовуватися по центру екрана. Якщо ви хочете змінити розташування картинки, виберіть зі списку під вікном зі слайдами одне з положень зображення: «Заповнення», «За розміром», «Розтягнути», «Замостити» або «По центру». Клікаючи по кожному з них ви будете відразу бачити зміни на робочому столі.
5
Після виконаної роботи вам необхідно буде зберегтися. Натисніть кнопку внизу робочого вікна «Зберегти зміни». Закрийте, нарешті, вікно панелі інструментів і насолодитеся новим фоном робочого столу .