Як побудувати барбекю.

Слово « барбекю » можна перекласти з французької як - м'ясо бика, який засмажений НЕ відкритому вогні. Для подібних цілей є безліч печей, іменами на Заході « барбекю ». Якщо у вас вже потекли слинки, потерпіть. Спочатку спробуйте самі виготовити собі барбекю з природних матеріалів, та ще й з невеликими грошовими витратами.
Інструкція
1
Вам в процесі будівництва буде потрібно приблизно 15 звичайних газосилікатних блоків, 150 штук цегли пічного, глини відер 6-8, мішок цементу, а також пісок, середньозернистий і промитий водою. З інструментів вам буде потрібно молоток муляра, звичайна лопата, кельму, дві ємності у вигляді бочки ємністю 80-100л, два десятилітрових відра, а також ящик для приготування в ньому піщано-цементного розчину. У великих бочках готуватиметься глиняний розчин.
2
Приступайте до вибору зручного містечка для барбекю . Повинна бути площадка 3х2 м. Бажано при цьому, щоб ця площадка займала місце в центрі зони відпочинку, радом з будинком, альпійського гіркою або водоймою. У підсумку саме барбекю відмінно прикрасить собою зон відпочинку. Вкрай бажано також зведення даху для барбекю . Варто повторитися, що способів будівлі барбекю дуже багато, тому опишемо один з них.
3
Барбекю, зведене цим способом, простоїть у вас довгі роки і буде готово буквально в лічені хвилини. Будівництво почніть з фундаменту, який повинен відповідати площі вашого барбекю . Під фундамент виройте траншею глибиною приблизно 30 см, яку заповнюють гравієм або щебенем, ретельно заливають водою, після чого гарненько трамбуемую. Це буде так званої «подушкою», поверх якої потрібно укласти сітку з металу або кілька прутів арматури, що укладаються у вигляді решітки.
4
Потім спорудіть опалубку з дощок висотою 10 см і залийте місце бетоном. Через дві доби ви можете приступати до будівництва вже самого барбекю . Для цього потрібно буде мати багато каменів природної форми і цеглу. Спочатку робіть кладку цегли, а зверху прикрасьте суцільним шаром каменів різної форми. Камені бажано попередньо відшліфувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oylkEIHYiII