Як завести друзів в інтернеті.

Якщо ви хочете знайти або завести друзів в інтернеті, то для цього не знадобиться нічого, окрім комп'ютера і бажання спілкуватися з новими цікавими людьми. Головне - не розповідати про себе нічого такого, що може бути потім використано проти вас.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в соціальних мережах (odnoklassniki.ru, vkontakte.ru, mirtesen.ru). Знайдіть спочатку своїх колишніх однокласників, однокурсників, друзів і знайомих. Введіть їх імена і прізвища в рядки пошуку і подавайте заявки на додавання вас в число друзів . Не виключено, що з вами захочуть познайомитися і друзі ваших друзів . Якщо у вас є якісь захоплення, вступите в групи і спільноти за інтересами та проявіть себе як активного учасника.
2
Зареєструйтеся на сайтах знайомств (наприклад, mylove.ru) і розмістіть у потрібному вам розділі анкету. Вкажіть в ній тільки ті дані, які, по-вашому, дійсно знадобляться тому, хто захоче з вами познайомитися. Перед тим як відповідати на які прийшли послання, вирішите, як саме ви будете розвивати спілкування, якщо ви шукаєте не просто друга, а коханої людини.
3
Скачайте одну з програм обміну швидкими повідомленнями - ICQ, Skype, QIP, Mail.Ru Agent. Це дозволить вам не тільки знайти старих друзів , але і придбати нових. На цих сервісах можна встановлювати статуси, вести міні-блог, постійно підтримувати SMS, телефонний та відеозв'язок. Знайдіть користувачів в вашому та інших містах по карті і познайомтеся. Можливо, що у вас з'являться і загальні інтереси.
4
Створіть блог. Поділіться з іншими людьми своїми думками, мріями, фантазіями, життєвими переконаннями. Найвідоміші ресурси, що пропонують завести блог всім бажаючим: liveinternet.ru, livejournal.ru, blog.ru. Всі гості вашого щоденника зможуть залишати свої коментарі до ваших нотаток, так само, як і ви до записів інших учасників. Обговорення часом бувають настільки бурхливими, що про них стає відомо всій країні.
5
Знайдіть сайти за інтересами, на яких є чати і форуми. Активно беріть участь в обговоренні тем і створюйте свої. Однак у кожному разі дотримуйтесь правил, установлення адміністраторами ресурсів, і будьте лояльні до решти співрозмовникам.