Як змінити ширину стовпця таблиці.

Зміна ширини стовпця таблиці, створеної в додатку Excel, що входить в офісний пакет Microsoft Office, - одна з наболее часто використовуваних процедур редагування документа. Як така вона є стандартною функцією програми і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників. Виконання даної операції можливе як з використанням миші, так і з застосуванням декількох пунктів меню сервісної панелі інструментів.
Інструкція
1
Натисніть «Пуск» для виклику головного меню операційної системи. Перейдіть в пункт «Усі програми».
2
Розгорніть вузол Microsoft Office і запустіть додаток Excel.
3
Відкрийте підлягає редагуванню таблицю. Для зміни параметрів відображення єдиного стовпця перетяните праву лінію кордону заголовка потрібного стовпця до необхідної ширини.
4
Виділіть підлягають зміні ширини множинні стовпці. Перетяните праву лінію заголовка будь-якого з них в бажану позицію. Для редагування всієї таблиці скористайтеся опцією «Виділити все» і перетягніть лінію кордону довільного стовпця до бажаної ширини.
5
Виконайте подвійний клік миші на лінії правої межі обраного стовпця для введення необхідного значення. Для зміни параметрів всіх стовпців знову скористайтеся опцією «Виділити все» редагованої таблиці.
6
Виділіть підлягає зміні відповідно до певним значенням ширини стовпець і розкрийте меню «Формат» верхній панелі інструментів вікна програми Excel.
7
Виберіть пункт «Стовпець» і вкажіть команду «Ширина».
8
Виділіть довільну клітинку в обраному в якості зразка ширини стовпці і скопіюйте її натисканням кнопки «Копіювати» в панелі інструментів вікна офісного програми.
9
Виділіть підлягає зміні ширини стовпець для застосування зразка. Для редагування обраного параметра відповідно до іншого стовпцем розгорніть меню «Правка» у верхній панелі і вкажіть пункт «Спеціальна вставка». Використовуйте опцію «Ширина стовпців».
10
Викличте контекстне меню будь-якого листа кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Виділити всі аркуші» для зміни параметра ширини стовпців таблиць за замовчуванням.
11
Розкрийте меню «Формат» і виберіть команду «Стовпець».
12
Вкажіть пункт «Стандартна ширина» і введіть бажане значення у відповідне поле.