Як включити АОН на "Панасонік". настройка АОН на трубках панасоник.

Стаціонарні телефони Panasonic оснащені безліччю корисних функцій, зокрема, автоматичним визначником номера. Дану опцію можна включити в апараті, звернувшись в сервісний центр, а також самостійно.
Вам знадобиться
  • - телефон Panasonic.
Інструкція
1
Увімкніть автоподнятіе трубки в Panasonic, щоб активувати визначник номера. Для цього увійдіть в меню телефону, виберіть пункт "Налаштування бази» або Setting bs. Потім натисніть на телефоні клавішу 3. Введіть пін-код бази, за замовчуванням це чотири нуля. Потім натисніть кнопку 5, а потім 2. В пункті «Включити автоподнятіе» натисніть «ОК».
2
Скористайтеся іншим способом включення визначника номера, якщо попередній не підійшов для вашої моделі телефону. Увійдіть в меню телефону, потім перейдіть в налаштування базової станції. Виберіть пункт «Автоматичний визначник номера». Перебуваючи всередині даного пункту, наберіть 255. На екрані нічого відображатися не буде. Після цього з'явиться пункт «автоподнятія». Виберіть опцію «Вкл» і вийдіть з меню.
3
Увімкніть Автовизначник номера в телефоні Panasonic версій 5хх за допомогою сервісного меню. Для цього зайдіть в меню, потім виберіть пункт «Зміна пін-коду бази», введіть пароль 72627664. Потім увійдіть в інженерне меню телефону. Перейдіть в опцію Write eeprom, введіть адресу 007F. Щоб ввести F, натисніть клавішу R, потім цифру 5. З'явиться шістнадцятковий символ F. Решта букви набираються аналогічно, цифри відповідають буквах по порядку: A = R0, B = R1 і так далі.
4
Активуйте автоподнятіе трубки на телефоні PANASONIC KX-TCD500RU. Для цього зайдіть в меню, потім виберіть «Меню бази». Введіть пін-код 0000. Виберіть пункт «Інше». Натисніть «ОК». Виберіть опцію «Зміна пін коду бази», потім «ОК». Введіть значення 7262 з клавіатури. Далі наберіть підтвердження 7664, після цього буде здійснено вхід в інженерний режим телефону. В ньому виберіть другу опцію і натисніть "ОК".
5
Клацніть по пункту Set address, введіть 007, натисніть R і 5. Далі введіть 06 і натисніть "ОК". Після цього дочекайтеся звукового сигналу підтвердження, від'єднайте та знову увімкніть телефон. Потім виберіть кількість дзвінків, з яких почне визначатися номер в пункті «Налаштування бази» - «Автоматичний визначник номера».