Як побудувати веранду. Як будувати будинок з бруса.

Якщо у вас є свій заміський будинок, в якому ви регулярно відпочиваєте, напевно ви витратили чимало часу на його облаштування. Коли влітку на вулиці стоїть спека, а в домі духота, від сонця рятує затишна веранда. Якщо веранди немає, краще її встановити - тоді й місця вільного буде більше. Адже так приємно в спеку посидіти в тіні веранди, слухаючи радіо, спілкуючись з друзями і навіть просто валяючись в зручному кріслі-качалці. А з утепленої цегляної веранди можна навіть зробити будиночок для гостей. Опишемо процес.
Інструкція
1
Викопайте під фундамент траншею глибиною 70 см. Закладіть в траншею плити, залийте їх цементом. Після цього починайте викладати цегла, шлакоблок або саман на свій розсуд. При викладанні цеглою починайте тільки з кутів. Потім викладіть стіни і залиште отвори для вікон. Після того як цегла буде викладений, почніть витягати стіни за допомогою розчину цементу з внутрішньої їх боку.
2
Розібравшись із стінами, беріться за дах. Закріпіть на стінах зверху міцні дерев'яні бруси, зверху на них покладіть шифер і надійно його закріпіть. Радимо робити дах під невеликим ухилом, щоб вода на ній не накопичувалася. Якщо вирішите робити дах без ухилу, то вона з часом може почати протікати. Утепліть дах з внутрішньої сторони і утеплите. Поверх утеплення прибийте дерев'яні реечки, ну тут теж все залежить від того, який стеля ви хочете зробити. Якщо веранда холодна, стельову плитку не варто наклеювати, тому що вона може відвалитися взимку.
3
Далі на черзі підлогу. Вкопати в землю круглі дерев'яні стовпчики, покладіть зверху лаги, а потім прибийте дошки. Можна підлогу у веранді утеплити, постеливши лінолеум на теплій основі.
4
Вставте вікна. Краще встановити пластикові - з ними менше мороки. Та й тепло прекрасно зберігають.
5
Знову переходите до стін. Витягнуті цементом стіни можна побілити або поклеїти на них шпалери. В результаті у вас повинна вийти простора, тепла і світла веранда. Тепліше цегляної буде веранда, викладена саманом. Але цей матеріал зараз практично не використовується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qWXIyY6rR3E