Як налаштовувати поштову скриньку в The bat !

Для зручності роботи з електронною поштою розроблено безліч програм. Вибрати відповідну утиліту нескладно. Важливо вміти правильно налаштовувати параметри роботи кожної конкретної програми.
Інструкція
1
Для отримання швидкого доступу до поштових скриньках використовуйте програму The Bat. Вона дозволяє зберігати інформацію з великої кількості електронних адрес одночасно. Скачайте програму The Bat. Краще виберіть російську версію. Це полегшить процес освоєння утиліти.
2
Встановіть програму і перезавантажте комп'ютер. Запустіть ярлик The Bat на робочому столі і дочекайтеся відкриття нового меню. Відкрийте вкладку «Ящик» і виберіть пункт «Новий поштовий ящик». Після натиснення потрібної клавіші відкриється вікно з заголовком «Створення нової поштової скриньки».
3
Заповніть поле «Назва ящика». Введіть довільне слово або фразу. Це дозволить вам швидко орієнтуватися в головному меню програми. Натисніть кнопку «Далі». Заповніть поля «Ім'я» і «Адреса e-mail». У другому полі обов'язково вкажіть вірну адресу, для якого ви створюєте новий ящик.
4
Натисніть кнопку «Далі». У меню, залиште всі пункти без змін і ще раз натисніть «Далі». Заповніть поле «Пароль». Це необхідно для того, щоб програма могла отримати доступ до вашої поштової скриньки.
5
Натисніть кнопку «Далі». Виділіть пункт «Так» в меню «Перевірити властивості поштової скриньки». Натисніть «Готово». Перевірте правильність введених даних в меню. Натисніть кнопку Ok і перезавантажте програму.
6
Для додавання ще однієї поштової скриньки повторіть описаний алгоритм. Не ставте ідентичні імена для різних ящиків. Для оновлення списку листів в конкретному ящику виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть клавішу F2.
7
Після створення скриньки з новою адресою електронної пошти ви отримаєте автоматичне лист, відправлений на зазначені адресу. Якщо цього не сталося, перевірте правильність заданих параметрів. Особливу увагу приділіть полях «Адреса e-mail» та «Пароль».