Як визначити якість шуби з норки. перевірка якості норкової шуби.

При покупці дорогих виробів краще не поспішати і уважно підійти до вибору товару. Особливо це стосується хутряних шуб з норки . Якісний виріб прослужить вам не один рік і буде радувати зовнішнім виглядом. Але як його вибрати? Все дуже просто, достатньо лише звернути увагу на деякі особливості.
Інструкція
1
Походіть по декількох магазинах, щоб визначитися не лише з ціною, але й з бажаним фасоном вироби. Під час шопінгу уважно придивіться до якості шубки. Не можна визначити без порівняння, хороший хутро або поганий.
2
Проведіть долонею проти зростання хутра. По-перше, він повинен бути однорідним, а по-друге, волосинки не повинні випадати. Якщо вас мучать сумніви, потягніть невеликий пучок шерсті. Якщо в руці залишився хоч один волосок, то від покупки краще відмовитися. Швидше за все, виріб зшитий з неякісного хутра, який пролежав кілька років.
3
Визначте стійкість забарвлення за допомогою білого хусточки. Потріть їм хутро і подивіться, чи не убрався він. При правильній обробці вироби колір не повинен залишатися на речах. Якщо це сталося, можливо, що шуба була проведена в підпільних умовах і не факт, що вона виготовлена саме з хутра норки .
4
Зігніть шкурку. Вона повинна бути еластичною і м'якою. Поділ не повинен бути пришитий до матеріалу. Якщо вас мучать якісь сумніви з приводу товщини шкурки, то краще не купуйте дорогу річ. Іноді виробники занадто розтягують її, щоб скоротити витрати сировини, але шуба від цього носиться значно менше.
5
Подивіться на хутро під яскравим світлом - це убезпечить вас від придбання підробки та неякісного виробу. Він повинен блищати. Також зверніть увагу на довжину волосинок. У норки не буває підшерстя, її хутро однієї довжини і не куйовдиться в різні боки.
6
Попросіть у продавця пред'явити всі сертифікати на продукцію. Звичайно, вони можуть бути і фальшивими, але це буде відразу помітно по поведінці людини: він почне явно нервувати або зовсім відмовиться показати паперу.
7
Купуйте норкову шубу тільки у великому салоні, який користується високою відвідуваністю. Не варто робити покупку на базарі. А якщо у вас є можливість проконсультуватися з фахівцем з бурдюки, який не зацікавлений у продажу, - не втрачайте її. Так ви будете впевнені в якості шуби.