Як зробити саморобну світломузику.

Навіть найпростіша світломузика здатна прикрасити невелике приміщення. Для створення невеликого світлового супроводу не потрібно володіти глибокими знаннями в галузі електроніки.
Вам знадобиться
  • - Гірлянда;
  • - активні колонки.
Інструкція
1
В якості корпусу для домашньої світломузики використовуйте корпусу комп'ютерних колонок. В даному випадку вам будуть потрібні робоча акустична система, потужність якої становить від півтора до п'яти Ватт. Всі маніпуляції необхідно виконувати з вторинною колонкою. Зазвичай вона з'єднана з основною колонкою, яка, в свою чергу, підключається до електромережі та звукової плати комп'ютера.
2
Вимкніть акустичну систему від електромережі та персонального комп'ютера. Зніміть задню стінку потрібної колонки. Для цього відкрутіть кілька шурупів або виконайте інші маніпуляції. Постарайтеся не зіпсувати корпус колонки.
3
Вийміть з корпусу колонки динамік. Для цього відпаяти або обріжте дроти, що сполучають його з підсилювачем інший колонки. Візьміть лампочку потрібного кольору з ялинкової гірлянди. Якщо потужність акустичної системи перевищує потужність лампи майже в два рази, то використовуйте відразу дві лампочки.
4
Вийміть з корпусу колонки динамік. Для цього відпаяти або обріжте дроти, що сполучають його з підсилювачем інший колонки. Візьміть лампочку від ялинкової гірлянди. Якщо потужність акустичної системи перевищує потужність лампи майже в кілька разів, то використовуйте одночасно потрібну кількість елементів різних кольорів. Підключіть їх до проводів, використовуючи метод паралельного з'єднання. Закріпіть всі лампочки таким чином, щоб вони розташовувалися в отворі короба колонки.
5
Пам'ятайте про те, що ваша акустична система повинна працювати в моно-режимі. Якщо ви будете прослуховувати стерео-трек, то використовувані лампи можуть загорятися несвоєчасно. Це обумовлено тим, що на лівий і правий канал подається різний сигнал.