Як побудувати пліт.

Все чоловіки є по своїй природі шукачами пригод. А сплав на плоту власної збірки по неспокійній річці - чим не пригода? Одними мечтаниями, звичайно, ситий не будеш. Тому пропонуємо здійснити задумане і побудувати пліт. Побудувавши пліт і використавши його за прямим призначенням, ви переконаєтеся в тому, що просте на перший погляд подія, таке як сплав по річці, може виявитися насправді дуже цікавим і навіть захоплюючою пригодою.
Вам знадобиться
  • Для будівлі плота буде потрібно багато пластикових пляшок ємністю в 1,5 літра. Кілька дощок, мотузки і кілька великих мішків.
Інструкція
1
Будівництво плота - це не така вже складна справа, як це може здатися. Насправді все значно простіше, ніж виглядає. Тим більше, вам не потрібно турбуватися про будматеріали, адже все необхідне знаходиться у вас під рукою.
2
Мішки цілком підійдуть від цукру або від муки. У кожний з мішків поміщається близько 30 пляшок. Розміщувати пляшки слід вертикально в два шари. Кількість необхідних мішків визначте самі, враховуючи те, наскільки великий пліт вам потрібен.
3
Потім виготовте з дощок каркас для плота. Щоб скріплювати між собою дошки використовуйте болти М10-М12, завдяки яким ви забезпечите простоту і надійність конструкції. Після завершення робіт над каркасом ви можете приступати до безпосередньої збірці плота.
4
Далі вам необхідно закріпити мішки з пляшками на зібраному дерев'яному каркасі. Використовуйте для цього звичайну міцну конопляну мотузку. Мішки щодо каркаса слід розташовувати безпосередньо під ним зі зрозумілих причин.
5
Зміцнивши мішки з пляшками на каркасі, можете вважати, що пліт зібраний. Залишилося зверху покласти лист фанери або щось інше. Це вже на ваш розсуд. Можете відправлятися в захоплюючу плавання. Такий пліт може спокійно витримати 5-8 осіб, сплавляються по неспокійній гірській річці. Все залежить від його розмірів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EMHV5uarP7A
Зверніть увагу
І вони зі мною погодяться, якщо я скажу, що більшість з них, як і я, хоч раз в житті мріяли сплавитися по річці на власноруч збудованому плоту. Радий повідомити, що моя мрія здійснилася. Кількість мішків визначається вами, залежно від розміру плота, який ви хочете побудувати.
Корисна порада
Ви можете взяти більше поперечок, щоб палуба була більш плоскою, це залежить ще й від того, яким часом ви маєте в своєму розпорядженні і наскільки вдосконаленим хочете зробити свою споруду. А ще краще пройти навчання віндсерфінгу і хвацько промчати на дошці по воді, на заздрість своїм товаришам, які намагаються впоратися з керуванням свого саморобного плоту. Бамбуковий пліт.
Якщо ви бажаєте сплавити величезну кількість накопичених пластикових пляшок, змайструєте з них пліт своїми руками. Завдяки вродженої здатності цих пляшок триматися на поверхні води, зробити це буде зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - пластикові пляшки;
  • - мішки з-під цукру чи борошна;
  • - дошки для каркаса;
  • - болти М10-М12 для скріплення дощок .
Інструкція
1
Основним матеріалом для побудови саморобного пліт а є пластикові пляшки, які дуже легко накопичити в даний час за досить короткий проміжок часу. Коли буде зібрано достатню кількість порожніх пластикових пляшок, приступите до виготовлення водоплавающего кошти.
2
Також для спорудження пліт а вам знадобляться мішки з-під борошна або цукру. Тому заздалегідь подбайте про їх наявність. Кількість мішків залежатиме від розміру пліт а, який ви хочете побудувати.
3
Коли мішки будуть накопичені, розмістіть в них пластикові пляшки у два шари у вертикальному положенні. Але майте на увазі, що для вашої непотоплюваності пластикові пляшки повинні бути з пліт але закрученими пробками.
4
Тепер приступите до виготовлення жорсткого каркаса з дощок. Для цього скріпіть дошки між собою болтами М10-М12, які забезпечать простоту і надійність конструкції каркаса. На базі такого пліт а можете зробити паром або міст для переправи через водну перешкоду.
5
Після того як каркас буде споруджено, приступите до складання пліт а. До зібраного каркасу прикріпіть мішки з пляшками з допомогою мотузки або каната в цілях зміцнення зібраної конструкції.
6
Ось, власне, і все, пліт з пластикових пляшок зібраний! Не забудьте покласти на нього зверху лист фанери або інше покриття на ваш розсуд. Закінчивши спорудження цього саморобного пліт а, ви дуже скоро переконаєтеся, що на нього можна сміливо покластися в будь-якому небезпечному плаванні.
Корисна порада
В тому випадку, якщо мішків для споруди плоту не вистачає, зробіть їх самі. Зшийте мішки, використовуючи щільну тканину або брезент. Після чого кілька разів прошийте мішки вздовж і поперек так, щоб в них не утворилися вузькі відсіки.