Як прибрати обмеження з пінг на моєму сервері.

Поширеним методом поліпшення якості гри на сервері Counter Strike є установка обмеження по пінг гравців. В цьому випадку ті користувачі, якість з'єднання яких не відповідає заявленому мінімуму, Кіка з сервера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленим сервером Counter Strike.
Інструкція
1
Визначте, яким чином було встановлено обмеження по пінг гравців, щоб його позбутися. Для цього спочатку відкрийте папку cstrike/cfg. Якщо ви здійснюєте адміністрування сервера за допомогою плагіна Mani admin, значить вам необхідно відкрити файл mani_server.cfg за допомогою програми «Блокнот» і виконати його редагування, щоб зняти обмеження пинга на сервері Counter Strike.
2
Змініть при необхідності значення максимально допустимого пинга гравця на сервері . Для цього знайдіть рядок kick_ping_limit і поставте потрібне значення. Потім видаліть перевірку затримок гравців, для цього в файлі знайдіть наступний текст: mani_high_ping_kick_samples_required, приберіть всі символи, що знаходяться в цьому рядку після команди.
3
Потім, щоб остаточно видалити обмеження по пінг на ігровому сервері , знайдіть рядок mani_high_ping_kick, встановіть після неї нуль. Якщо надалі вам знову знадобиться дана опція, в цьому рядку зміните нуль на одиницю. Щоб усі зміни вступили в силу, перезапустите сервер.
4
Видаліть обмеження по пінг за допомогою плагіна better-hpk, якщо він встановлений у вас на сервері . Для цього перейдіть в папку addons, знайдіть там файл з ім'ям amxx.cfg, клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть пункт "Відкрити за допомогою» і виберіть «Блокнот». Знайдіть там рядок hpk_ping_max (максимальне значення пінгу) і приберіть всі введені цифри. Ті ж дії зробіть в рядку hpk_ping_max_night (максимальне значення пінгу в нічний час).
5
Щоб прибрати перевірки пінгу гравців, в рядку hpk_ping_time приберіть все цифрові значення. Не видаляйте самі рядки з командами, щоб при необхідності ви могли повернути колишні налаштування. Збережіть зміни у файлі, закрийте його. Потім перезапустите сервер, щоб зміни були застосовані.
Функція ping служить для перевірки доступу до веб-ресурсів за допомогою відправки пакетів відомих розмірів на обраний хост і визначення часу повернення відгуку. Відключення даної функції може виявитися корисним для геймерів для скорочення часу можливих затримок.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Брандмауер Windows» і перейдіть на вкладку «Розширені" діалогового вікна. Натисніть кнопку ICMP Settings і зніміть прапорець в рядку Allow incoming echo request. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
2
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте mmc в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти, натиснувши кнопку OK. Розкрийте меню File верхній сервісної панелі вікна програми та вкажіть пункт Add/Remove Snap-in. Додайте оснастку IP Security and Policy Management і застосуєте прапорець в рядку Local computer. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Close, і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
3
Викличте контекстне меню елемента IP Security Policies лівої області консолі кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт Manage IP Filter Lists and Filter Actions. Розкрийте посилання All ICMP Traffic діалогового вікна і перейдіть на вкладку Manage Filter Actions в наступному діалоговому вікні.
4
пропустить перший вікна майстра, натиснувши кнопку Next, і введіть Block в поле Filter Action Name нового діалогового вікна. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку Next, і завершите роботу майстра. Зробити це можна, натиснувши кнопку Close в останньому вікні.
5
Повторно викличте контекстне меню елемента IP Security Policies консолі mmc кліком правої кнопки миші і вкажіть команду Create IP Security Policy. Пропустіть першими відкрили вікно майстра, натиснувши кнопку Next, і надрукуйте Block Ping в поле Name наступного діалогового вікна. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Next, і зніміть прапорець в рядку Activate the default responce rule в новому вікні. Збережіть зроблені зміни шляхом натискання кнопки Next і застосуйте прапорець в рядку Edit Properties завершального вікна майстра. Застосуйте зміни, натиснувши кнопку Finish, і скористайтеся командою Add у вікні нової політики IPSec.
6
Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Next, і застосуєте прапорець в рядку All network connections. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку Next, і відзначте чекбокс в рядку All ICMP Traffic. В черговий раз натисніть кнопку Next і застосуйте прапорець в рядку Block нового діалогового вікна. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку Next, і викличте контекстне меню створеної політики кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду Assign.