Як змінити друковану форму. Як змінити в друкованій формі в 1с.

Часто з'являється необхідність зміни друкованої форми того чи іншого документа в «1С: Підприємство». Якщо проводити це через зміну конфігурації, то неможливим стане автоматичне оновлення програми, тому можна використовувати підключення зовнішніх форм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма «1С: Підприємство».
Інструкція
1
Відкрийте програму «1С: Підприємство» версії 8. Зверніть увагу на пункт меню «Сервис» - «Зовнішні обробки та друковані форми». З його допомогою ви можете зберігати зовнішні звіти, обробки, друкарські форми, а також обробки заповнення табличних елементів. Також ви можете підключити зовнішню форму замість зміни вже існуючої, що спричинить за собою втручання в конфігурацію програми.
2
Запустіть програму «1С: Підприємство» в режимі конфігуратора, потім створіть зовнішню обробку, для цього виконайте команду «Файл» - «Новий». У вікні виберіть «Зовнішня обробка». На екрані з'явиться нова форма зовнішньої обробки. Надайте їй назву «Зовнішня друкована форма». Потім додайте новий реквізит, званий «Посилання на об'єкт», вкажіть тип для нього - «Документ. Посилання. Реалізація товарів і послуг ». Для створення друкованої форми для іншого виду документа використовуйте відповідний тип посилання.
3
Додайте новий макет клацанням по відповідній кнопці у вікні нової форми. Надайте йому ім'я «Макет», створіть область з ім'ям «Заголовок», надайте їй параметр «Текст заголовка». Потім клацніть по кнопці «Дії», виберіть команду «Відкрити модуль об'єкта». Потім вставте текст модуля, ви можете скористатися прикладом, розміщеним на сайті http://www.uasoft.com.ua/content/articles/315/.
4
Запустіть програму «1С: Підприємство», перейдіть в меню «Сервис», виберіть «Зовнішні друковані форми». Внесіть новий запис в список форм. Для цього виберіть створений файл обробки, а в табличній частині вкажіть приналежність форми документу «Реалізація товарів». Перевірте правильність роботи нової друкованої форми. Для цього відкрийте створений документ, проведіть його, потім у нижній частині екрана клацніть по кнопці «Друк», виберіть опцію «Зовнішня друкована форма».
Часом у бухгалтерії виникає необхідність внести деякі зміни в друковану форму в 1С. Це проробити не складно, але зі зміною вбудованої друкованої форми знімається з підтримки конфігурація, що, в свою чергу, призводить до відключення автоматичного оновлення. Для того щоб уникнути цих проблем, рекомендується підключити зовнішню друковану форму в 1С.
Інструкція
1
Запустіть програму 1С: Підприємства в режимі конфігуратора. Створіть зовнішню обробку з відповідною назвою. Додайте в неї реквізит «Посилання на Об'єкт», встановіть тип значення, який буде відповідати призначенню зовнішньої друкованої форми. Для того щоб зручніше було працювати з кодом 1С, запустіть екранну форму і зв'яжіть елемент управління «Поле введення» з даними реквізиту. Скопіюйте з вихідного документа макет друкованої форми в обробці або створіть власний, задовольняє вимоги бухгалтерії.
2
Додайте в модуль об'єкта обробки функцію Друк () і позначте її на Експорт. Скопіюйте в модуль обробки функцію формування для табличного документа з вихідного файлу. Відредагуйте вихідний код функції за своїми вимогам. Додайте в функцію Друк () звернення до функції формування табличного документа і можливість повернення сформованого табличного документа.
3
Проводите налагодження зовнішньої друкованої форми через основну форму обробки з елементом «Поле введення». Повідомлення про критичну помилку зовнішньої друкованої форми будуть виводитися в штатне вікно повідомлень. Зайдіть в меню «Файл - Відкрити» виберіть друковану форми для використовуваного документа і перевірте її роботу. Запустіть в програму 1С: Підприємства в режимі конфігуратора і проведіть покрокову налагодження при необхідності.
4
Підключіть зовнішню друковану форму . Зайдіть в меню «Сервис» виберіть розділ «Додаткові звіти та обробки». Деякі пункти запуску можуть бути відмінними в різних конфігураціях програмного забезпечення, але загальна суть залишається незмінною. Виберіть у спадному вікні «Відкрити список зовнішніх друкованих форм». Вкажіть при необхідності тип документа і тип замещаемой друкованої форми.
5
Заповніть в табличній частині вікна розділи «Відбір» і «Параметри», які допоможуть додати додаткову функціональність в друковану форму . Перевірте працездатність подключаемой друкованої форми через документ «Рахунок на оплату покупцеві", відкрийте меню «Друк» і виберіть вашу форму . Натисніть кнопку «За замовчуванням». Обрана форма буде закріплена як основна.