Як перенести макрос.

Перенесення макросів з програм Microsoft Office в Open Office і назад утруднюється принциповими відмінностями додатків. При використанні сторонніх макросів завжди перевіряйте їх на віруси.
Вам знадобиться
  • - MS Office або Open Office.
Інструкція
1
Для того щоб перенести макроси в програмі Microsoft Office Excel, скористайтеся збереженням у файл книги необхідних елементів. У разі застосування макросів при її редагуванні просто не видаляйте їх. Якщо ви хочете також, щоб при наступному відкритті файлу була видна панель кнопок, скористайтеся меню «Сервис», після чого перейдіть до налаштувань і виберіть варіант «Вкласти».
2
Збережіть зміни у вашій книзі і закрийте її. Перевірте, чи з'явилася панель з макросами. У разі якщо вам необхідно зберегти певний набір макросів , відредагуйте його в панелі, попередньо створивши копію документа. Збережіть книгу.
3
Якщо ви хочете перенести написання вами макроси з програми Excel в Open Office, перепишіть їх. Відкрийте редагування макросу в одній програмі, а потім в інший і створіть нові вже в ній. Навіть у разі перенесення макросів повністю працювати в Open Office вони не будуть; це пов'язано з тим, що в даних програмах, незважаючи на їх подібності, є різні об'єктні моделі, що не дозволяє використовувати об'єкти, створені одним додатком в цілях редагування документа або книги в іншому. Також спробуйте знайти програми-конвертери для макросів .
4
Для переносу макросів також використовуйте пункт меню завантаження і вивантаження їх в програмі Microsoft Office. У випадках коли ви використовуєте його безкоштовний аналог Open Office перенос макросів відбувається при схожій послідовності дій. Якщо у вас не виходить перенести макрос самостійно, зверніть увагу, що більшість з них є в інтернеті. Навіть якщо ви написали його самостійно, цілком можливо, що це зробив хтось ще і виклав це в мережу. В цьому випадку просто завантажте файли і перевірте їх на наявність вірусів, встановіть їх в програму, після чого перезавантажте її.
Корисна порада
Користуйтеся ліцензійними версіями MS Office.