Як зняти стрілки з панелі приладів. Як розібрати приладову панель на калині.

Іноді в процесі діагностики автомобіля, а також в ході усунення різних несправностей виникає необхідність у знятті панелі приладів і стрілок в ній. Це вельми клопітка справа, і якщо ви зважилися взятися за цю роботу самостійно, то будьте готові витратити чимало часу.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - гайкові ключі;
  • - тонкі плоскогубці;
  • - стара банківська карта;
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Зніміть спочатку поличку бардачка і демонтуйте щиток приладів. Скручуйте послідовно гайки за допомогою ключа, починаючи від панелі і просуваючись до щитка моторного відсіку. Не забувайте, використовуючи викрутку, відкручувати і саморізи. Від'єднайте троси управління обігрівачем і демонтуйте рульову колонку.
2
Зверніть увагу, стрілки спідометра, бензодатчіка і тахометра дуже тонкі і крихкі. І під час їх зняття ні в якому разі не можна пошкоджувати тонкі пружинки, так як без них вони не зможуть нормально функціонувати. Розберіть консоль і зсередини затисніть за допомогою тонких плоскогубців з довгими кінцями вісь, на якій прикріплено стрілка. Потім затисніть якомога сильніше її і рукою зніміть стрілку. І так проробляйте з кожною.
3
При цьому приділіть особливу увагу осі, тому що якщо вона зрушиться у зовнішню сторону зовсім трохи, то з неї випаде маленький ролик і його буде дуже складно поставити назад. Без нього ж стрілки нормально працювати не зможуть. Не забудьте їх перед безпосереднім зняттям знеструмити, для цього вам буде потрібно просто заглушити мотор.
4
Візьміть стару банківську карту. Зробіть всередині неї проріз. Підставте її всередину стрілки , і повільно і акуратно повертаючи за основу, потягніть її на себе. Даний спосіб дуже зручний для тих, хто боїться поламати стрілки або не може їх підчепити рукою. Тягнути стрілку на себе варто тільки тоді, коли ви її покрутили по осі і трохи вгору.
5
При такій зйомці обов'язково запам'ятайте їх «мертву зону». Також при знятті можна використовувати пасатижі, тільки вибирайте їх з вузькими і зігнутими кінцями, за допомогою них ви зможете акуратно і швидко зробити з'їм стрілок з приладової панелі .
6
Приділяйте ретельну увагу стрільцям під час їх зворотного установки. Будьте вкрай обережні з тахометром. Якщо ви не змогли відразу потрапити точно в нуль, знімайте її знову і ні в якому разі при цьому не рухайте пальцем ні вправо, ні вліво, так як потім ви просто її не зможете вловити. І вона буде «гуляти» поруч з нулем. Те ж саме проробляти і з іншими.