Як відкрити люк бензобака.

Кожен транспортний засіб здійснює свою роботу на паливі. Після придбання нового «залізного коня» деякі автовласники замислюються, а як саме його можна «напоїти». Так як в різних машинах бензобаки відкриваються по-різному, то тут все буде залежати тільки від вашої моделі.
Інструкція
1
Знайдіть важіль із зображенням символу заправної колонки, якщо власник машини іноземного виробництва. Саме в них найбільш поширений даний спосіб відкриття. Якщо у вас машина з лівим кермом, то він розташований з лівого боку від водійського крісла на порозі дверей. У авто з правим кермом ви можете його знайти аналогічно, тільки з правого боку.
2
Потягніть важіль вгору і дочекайтеся щілинка, після якого кришка вашого бензобака відкриється. Потім можете переходити до безпосередньої заправці вашого авто. А для того щоб закрити люк після заправки вашого авто паливом, потрібно буде сильно натиснути на люк, при цьому щільно притиснувши його до корпусу.
3
Зверніть увагу, в деяких випадках в іномарках можна провести відкриття бензобака за допомогою відповідної кнопки. Вона може бути розташована в різних місцях салону машини. Найчастіше, звичайно, це водійські двері або панель приладів. Вона також позначена зображенням заправної колонки.
4
Для того щоб зробити відкриття бензобака , вам буде потрібно тільки легенько натиснути на нього. Також в деяких авто іноземного виробництва і в усіх машинах вітчизняних марок кришка бака відкривається тільки вручну. У дуже рідкісних випадках лючок бензобака схожий не на звичайну кришку, а на відкручувати горловину. Як правило, їх можна зустріти тільки на спортивних автомобілях. Такі кришки дуже легко знімати і закривати. Головне - слідкуйте, щоб після заправки вона була щільно закручена.
5
Потягніть кришку на себе, якщо у вашого бензобака механічне відкриття. При цьому можна взятися за поглиблення на ній. Також зверніть увагу під час зупинки своєї машини на заправці, що бензозаправних люк може бути розташований з будь-якого боку кузова автомобіля. І не забудьте після заправки свого «залізного коня» закрутити паливну горловину, а також якомога щільніше закрити кришку бензобака .
Купивши свій перший автомобіль, людина може і не знати багато чого про нього. Тому часом новоспечених водіїв приводять в ступор навіть такі робочі ситуації, як заправка автомобіля. І добре якщо працівник АЗС сам заправить вашого залізного коня, а то ж доведеться шукати, де ж на вашому «залізному коні» знаходиться люк бензобака і як його відкрити.
Інструкція
1
Найпоширеніший варіант відкриття люк а зустрічається в іномарках. Просто знайдіть в салоні автомобіля важіль, на якому ви побачите зображення заправної колонки. У машин з лівим кермом важіль розташовується злегка під сидінням водія у лівих дверей. У випадку з автомобілями, що мають праве кермо, все з точністю до навпаки. Тобто важіль відкривання люк а бензобака знаходиться біля правої двері.
2
Потягніть важіль вгору, і пролунає характерне клацання - люк бензобака відкритий. Для того щоб після заправки автомобіля закрити люк , просто натисніть на нього, поки той не закриється і не зафіксується. При закритті люк а ви також повинні почути клацання.
3
Іноді в іномарках кришка бензобака відкривається за допомогою натискання на кнопку, яка найчастіше знаходиться на приладовій дошці або ж водійських дверей. На цій кнопці також є зображення заправної колонки. Просто натисніть кнопку, щоб відкрився бензобак, а після заправки авто закрийте люк до упору рукою.
4
Є ще ручний спосіб відкривання заправного люк а. Він поширений на всіх вітчизняних автомобілях і частини машин іноземного виробництва. Для відкриття бензобака потягніть на себе кришку, вхопившись за поглиблення в ній. Вкрай рідко зустрічаються люк і, які схожі скоріше не на звичайну кришку, а на відкручувати горловину. Це найчастіше можна спостерігати на спортивних авто.
Корисна порада
Пам'ятайте, що люк бензобака може розташовуватися як справа, так і зліва на кузові автомобіля. І не забувайте щільно закручувати паливну горловину і закривати кришку паливного бака.