Як почистити автомагнітолу.

В процесі експлуатації автомагнітола поступово забруднюється, в неї потрапляє пил. В результаті чого може початися «заковтування» диска з наступним «випльовування». Тому час від часу необхідно проводити прочищення магнітоли.
Вам знадобиться
  • - очищуючий диск;
  • - спиртовий розчин;
  • - серветка.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний очищуючий диск, на якому вже заздалегідь нанесена рідина і тканина. Вставте диск в магнітолу і запустіть його, при цьому строго дотримуйте інструкції. Якщо дана дія не допомогло, то з особливою акуратністю зробіть виїмку автомагнітоли з її штатного місця, при цьому не забудьте відключити електричний роз'єм. Потім покладіть її на рівну поверхню, обов'язково включите додаткове освітлення, щоб ви змогли ретельно розглянути внутрішній простір цього обладнання і призвести дуже ретельну прочищення.
2
Вийміть верхню і нижню кришки. Але якщо з них одна суцільна, то зробіть з'їм тільки тієї, яку можна витягти. Уважно огляньте пристрій, приберіть з нього скопилася бруд, що потрапили туди дрібні предмети і деталі.
3
Забезпечте доступ до голівки магнітоли шляхом зняття деталей. Огляньте її. Якщо побачите на ній сліди забруднень, то відразу ж видаліть їх за допомогою серветки або ганчірки. Не забудьте їх попередньо змочити в спиртовому розчині. Якщо у вас в машині коштує касетна магнітола, то після того як ви її розберете, кілька разів натисніть на запуск і перемотування касети, щоб ви змогли видалити скупчилися забруднення.
4
Зверніть увагу на лінзу, її також необхідно буде прочистити сухою тканиною або ватою. Не варто при цьому застосовувати спирт або інші рідини, так вони можуть привести до руйнування лінзи. В крайньому випадку можна використовувати мильний розчин. Особливо це актуально при забрудненнях, які були викликані від куріння в автомобілі.
5
Починайте збирати магнітолу в зворотній послідовності. Відразу ж після чистки підключіть електричні роз'єми, а потім перевірте працездатність. Якщо буде потрібно, можете повторити процедуру. Якщо у автомагнітоли виявляться які-небудь несправності, зробіть її зняття, а потім віднесіть в спеціалізований центр по ремонту.