Як зняти режим валет. відключити режим валета на сигналізації hyundai.

Режим Valet - це сервісний режим сигналізації автомобіля. У ньому всі охоронні функції автосигналізації повністю відключені. Даний режим необхідний у тому випадку, якщо вам, наприклад, потрібно залишити свою машину в сервісі на ремонті.
Вам знадобиться
  • - пульт управління сигналізації;
  • - керівництво по експлуатації автосигналізації.
Інструкція
1
Візьміть керівництво по експлуатації, перегляньте всі розділи. Там напевно ви зможете знайти опис відключення даної функції. Якщо ж така інформація там відсутній або ви з якихось причин не можете використовувати керівництво, то це не біда. І незважаючи на те, що процес відключення режиму Valet є індивідуальним, тим не менш, у всіх охоронних систем мається схожий порядок дій, в ході яких і можна провести відключення даної функції. Але варто зазначити, що у вас піде на це трохи більше часу, ніж якби ви справляли дану операцію по керівництву.
2
Сядьте спочатку в своє авто і включіть запалення, потім через секунд 5 вимкніть його. При цьому постарайтеся дотримуватися саме цей часовий інтервал, тому що у випадку невдачі вам доведеться дану операцію повторити. Далі затисніть і утримуйте протягом 10 секунд вимикач Valet. Цей вимикач можна виявити на приймачі сигналу, який зазвичай знаходиться під рульовою колодкою машини.
3
Зверніть увагу, після цих дій сирена охоронної системи повинна подати від двох до п'яти недовгих сигналів. Після чого світловипромінювальних діод потухне, а габаритні вогні у автомобіля спалахнуть кілька разів. Після цього сервісний режим Valet буде відключений, і сигналізація здійснюватиме свою роботу в штатному режимі.
4
Переконайтеся, що перед відключенням даного режиму на пульті управління є кнопки і вимикачі. Якщо вам не вдається знайти їх, швидше за все, вони позначені інакше. Тоді вам доведеться звернутися в сервісний центр за консультацією.
5
Використовуйте альтернативний варіант зняття режиму Valet. Це можна здійснити дистанційно за допомогою пульта управління охорони. Для цього потрібно сісти в машину, включити запалювання і вимкнути його через 5 секунд. Потім натиснути кнопки із зображенням динаміка і відкритого замочка і утримувати їх протягом 15 секунд. Сирена повинна буде видати від двох до п'яти сигналів, кілька разів спалахнуть габаритні вогні автомобіля, і СІД сигналізації згасне.