Як намалювати родимку. Як намалювати штучну родимку.

Світські модниці минулих століть регулярно малювали собі родимки або приклеювали штучні мушки на найрізноманітніші місця. Особливо старалися придворні дами епохи бароко. Така прикраса не тільки приваблювало кавалерів, а й дозволяло підкреслити білизну шкіри і приховати її дефекти. Якщо вам належить грати в спектаклі світську даму того часу - без родимки просто не обійтися. Вона допоможе відчути характер і епоху.
Вам знадобиться
  • - підводка для очей;
  • - олівець для брів;
  • - коричневий фломастер;
  • - хна для біотату;
  • - грим;
  • - шматочок темно-коричневої замші або оксамиту;
  • - ляпісний олівець;
  • - ножиці;
  • - клей БФ .
Інструкція
1
Вирішіть, чи довго ви збираєтеся носити родимку . Якщо ви хочете зробити перманентний макіяж, який б не змивався досить довго - краще зверніться в салон до фахівця. У саморобних родимок є один недолік: змиваються вони досить швидко. В деяких випадках потрібно саме це. Ви навряд чи захочете, щоб грим, який ви наклали перед спектаклем, залишився на обличчі на кілька тижнів. Звичайний театральний грим найкраще накладати на вазелін. Намітьте на обличчі місце, де ви б хотіли розташувати родимку . Наберіть чорний або темно-коричневий грим на ватяну паличку і акуратно поставте крапку. Збільште її до потрібного розміру. Зітреться така родимка разом з гримом.
2
Родимку можна намалювати аквагримом. Наноситься він звичайною пензликом, білячою або колонкової. Такий грим дає можливість обійтися без вазеліну або крему. Просто наберіть на пензлик грим потрібного кольору, поставте крапку на обличчі і трохи размойте її краю. Змивається така родимка за кілька секунд.
3
Напевно у вас в косметичці знайдуться олівець для брів або підводка для очей. Краще, якщо вони будуть темно-коричневого кольору. Намалюйте кружечок потрібного розміру і зафарбуйте його тим же олівцем. Зверху накладіть пудру, щоб ваша родимка відразу не стерлася. Протриматися вона може пару днів, якщо не надто старатися стерти. Більш стійкі до зовнішніх впливів фломастер і хна для тату. Вона продається в косметичних магазинах. Точно так же намалюйте кружок і зафарбуйте. Хна може триматися до тижня, фломастер - трохи менше, і при цьому немає необхідності проявляти зайву обережність при умовно. Це місце не варто надмірно терти лосьйоном і іншими спіртосодержащимі речовинами.
4
З домашніх засобів найбільш стійкий ляпісний олівець. Купити його можна в аптеці, коштує він недорого. Намітьте місце на обличчі і поставте там точку або намалюйте невеликий гурток. У ляпісу є один істотний недолік: він непомітний, коли ви малюєте. Проявлятися цей олівець починає трохи пізніше, тому дуже важливо не перестаратися.
Корисна порада
Якщо ви хочете абсолютно відповідати законам жанру - зробіть штучну мушку. Виріжте маленький кружечок з чорного або темно-коричневого оксамиту. Краще навіть використовувати тонку замшу. Приклеїти таку мушку можна клеєм БФ, яким часто використовують для заклеювання порізів і саден.