Як вибрати супутниковий інтернет.

Супутниковий інтернет є найшвидшим способом доступу в мережу. Існує безліч провайдерів, які надають дану послугу. Для того щоб вибрати потрібного вам провайдера і тариф, використовуйте ряд простих кроків.
Інструкція
1
Знайдіть всіх провайдерів, які надають послугу супутникового інтернет а для вашого регіону. Використовуйте пошуковик для того щоб знайти провайдерів, після чого перегляньте карту покриття кожного з них. У разі якщо на сайті немає ні карти, ні списку регіонів, які підпадають під зону покриття, запросите цю інформацію в службі технічної підтримки.
2
Оберіть вид доступу, який ви збираєтеся використовувати. Доступ буває односпрямований і двонаправлений. У першому випадку інформація йде тільки на прийом або тільки на передачу, в другому ж випадку - в обидві сторони. Двосторонній у багато разів дорожче ніж одностороннього. Нерідко використовується схема, в якій супутниковий інтернет використовується тільки для прийому, а для передачі - інший вид підключення до мережі.
3
Виберіть послуги, які вам потрібні. Найбільш поширеними послугами є Internet Access, File Delivery, IP Streaming, а також Video On Demand. Internet Access - доступ в інтернет , а саме веб-серфінг. В нього включається завантаження сторінок і файлів, перегляд відео в режимі онлайн, а також використання месенджерів. File Delivery - послуга доставки файлу. Ви відправляєте провайдеру посилання, по якому хочете скачати файл, після чого на ваш e-mail надсилається повідомлення про те, що файл готовий.
4
IP Streaming - можливість транслювати медиапотоков необмеженому числу приймачів в зоні покриття транспндера. Надайте провайдеру джерело медиапотоков, і ви зможете транслювати відео безупинно протягом доби і з низьким бітрейтом або періодично з високим. Video On Demand - зворотна функція, що дозволяє переглянути потрібну вам відеофайл в режимі онлайн за умови, що відео є в наявності.
5
При виборі тарифів зверніть увагу на швидкість і трафік. Швидкість може бути фіксованою, приміром, від трьохсот до п'ятсот дванадцяти кілобіт в секунду, а може мати обмеження по виробленню певного обсягу трафіку. Тариф, в свою чергу, може бути обмеженим, безлімітним, а також обмежувати швидкість у міру його вироблення. Приміром, після вироблення трафіку в один гігабайт швидкість буде падати до 64 кб/с. Найбільш зручним і дорогим в цьому випадку являюся безлімітні тарифні плани з фіксованою швидкістю, прописаної в контракті.