Як зняти житло в Таїланді. Як переїхати жити в тайланд.

Таїланд - рай для дауншифтерів. Незвичайної краси пейзажі, екзотика, доброзичливі люди ... Там цілком можливо без проблем прожити протягом досить тривалого часу, заробляючи віддалено або отримуючи гроші від здачі своєї квартири в Росії внайми. Тільки обов'язково доведеться зняти місцеве житло . Зупинятися в готелі дорожче.
Інструкція
1
У Таїланді досить багато агентств нерухомості, через які можна підібрати цілком пристойний варіант квартири або будинку. Якщо у вас немає знайомих тайців, просто шукайте вітрину, яка обклеєна фотографіями будинків із зазначенням ціни. За нею-то і розташовується цікавить вас контора. Сміливо заходьте і вибирайте те, що найбільше сподобалося. Ціни коливаються в межах від 5 до 20 тисяч бат в місяць. У перекладі на долари це 150-600 доларів.
2
Найдешевше обійдеться звичайна кімната в місті з кондиціонером, дорожче - така ж, але на морі або в престижному міському кондомініумі. Можна знайти житло і за нижчою ціною, але це буде зовсім вже нетрі. В оренду пропонуються і вілли преміум-класу. Вони, зрозуміло, коштують набагато дорожче, до декількох сотень бат. Можна також зняти багатокімнатний кондомініум, якщо ви шукаєте місце проживання не тільки для себе, але і для компанії друзів. У Таїланді існують ще й кворкінг-кампуси. Там можна жити і комфортно працювати.
3
Обов'язково переконайтеся в справності кондиціонера в обраному житло , перевірте стан санвузла, подивіться, чи немає поблизу дискотек і караоке-барів. Інакше проживання може виявитися дуже неспокійним. Ще одна умова гарного житла - стабільне інтернет-з'єднання в ньому.
4
Рідко хто з власників квартир здає своє майно в оренду на короткий термін. Мінімальний період, на який вам нададуть квартиру або будинок - один місяць. Якщо хочете зняти на тиждень або два, швидше за все, доведеться оплачувати як за місяць. Це й зрозуміло - господареві нецікаво занадто часто прибирати житло і міняти там білизну після кожного нового орендаря, а потім заново займатися пошуками наступного. Тому при такому розкладі легше зняти номер в готелі.
5
Коли знайдете житло , яке вас повністю влаштувало, укладете контракт на проживання. Він стандартний, але все одно обов'язково прочитайте його, з'ясуйте умова розірвання. Уточніть також приблизну вартість комунальних послуг. Зазвичай вони обходяться в півтори тисячі бат в місяць. Перевірте показання електролічильника, щоб потім не довелося оплачувати рахунок за попередніх постояльців.