Як замаскувати двері.

Мало у кого є можливість запланувати будинок на рівні архітектури. Більшість квартир доводиться приймати як даність, і не всі її елементи влаштовують господарів. Приміром, міжкімнатні двері далеко не завжди стає органічною частиною навколишнього оточення. Однак при доброму смаку і матеріальних можливостях це функціональне виріб можна повністю сховати від сторонніх очей або ж перетворити в оригінальний елемент інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - штори, гардини, люверси, підхоплення;
  • - килим або шпалера;
  • - дзеркало, туалетний столик, декоративна рама;
  • - полки, шафа-купе;
  • - картина, наклейки, фарби, фотошпалери;
  • - шпалери, вінілова плівка;
  • - шафа і дверне полотно з шпони.
Інструкція
1
ШтораСамий простий і економічний спосіб замаскувати двері - повісити на неї довгі штори і красиво задрапірувати. Якщо ви хочете повністю приховати дверний отвір, рекомендується використовувати одну широку портьєру з люверсами або кільцями на круглому карнизі. Таку «заслінку» можна при необхідності з легкістю відкрити з одного боку або надіти на неї підхоплення (смужку тканини на ґудзику або спеціальну фурнітуру на магнітах).
2
КоверЕслі міжкімнатна двері не використовується (наприклад, прохідний отвір в суміжних кімнатах), можна засунути її високим шафою з одного боку і завісити килимом, шпалерою - з іншого.
3
ЗеркалоПовесьте на непотрібну двері дзеркало в повний зріст, а під ним поставте туалетний столик. Красиво пофарбуйте дверну коробку - і вона послужить прекрасною рамою. Більш дорогий варіант - повністю замінити дверне полотно на дзеркальну панель, а по периметру наклеїти різьблену раму з натурального дерева.
4
КартінаПо цим же принципом виконується «картина в рамі»: прикрашена коробка і фальш-вікно, велика репродукція, фотошпалери. Якщо дозволяє майстерність, розмалюйте полотно міжкімнатних дверей масляними фарбами в єдиному стилі із стінами. Наприклад, покажіть цеглини, камін і палаючий вогнище «тата Карло». Розпис по дверному полотну, що переходить на стіну, добре сховає двері . В якості додаткових елементів декору використовуйте великі наклейки.
5
ШкафОрганічно виглядає двері - «книжкова шафа», особливо в кабінеті, заставленому справжніми стелажами з зібраннями творів. А якщо навісити на дверне полотно полки і розставити книги, у вас з'явиться потайні дверцята. Уздовж стінки з дверним прорізом можна встановити шафу-купе, в якому одне відділення стане приховувати за собою потайний вхід. Однак такий двері ю не рекомендується користуватися занадто часто, інакше напрямні швидко вийдуть з ладу.
6
СтенаЕслі ви регулярно користуєтеся двері ю і хочете просто вписати її в існуючий інтер'єр, можна обклеїти її шпалерами або вінілової плівкою в тон стін. Шикарний (але менш практичний) варіант - оббити всі поверхні тканиною. Для створення ілюзії ділянки стіни на верхню частину дверного полотна повісьте невелику картину або дзеркало.
Зверніть увагу
Ховати двері під шпалерами - досить поширений варіант ремонту через простоту і дешевизну. Однак виробляти обклеювання потрібно ретельно, так як виріб може піддаватися великим навантаженням і швидко зношуватися. Видаліть з поверхні стару фарбу за допомогою спеціальної хімічної змивки, потім пройдіться по полотну шкіркою для додання шорсткості. Використовуйте клей, відповідний обраному оздоблювального матеріалу.
Корисна порада
Щоб замаскувати двері при капітальному ремонті, виконайте пряме дверне полотно і фасади вбудованих шаф з одного і того ж матеріалу. Наприклад, з натурального шпону.