Як підготуватися до іспиту за ніч. Як непомітно зробити шпаргалку.

Від сесії до сесії живуть студенти весело - всім відома істина. Якщо ви дійсно весело прожили до сесії і про майбутній екзамен дізналися лише напередодні, то у вас є одна ніч , щоб до нього підготуватися. Утопія чи ...?
Інструкція
1
Що кривити душею - навіть у самого відповідального студента буває ситуація, коли завтра іспит, а у нього ще «і кінь не валявся». А у деяких студентів така ситуація взагалі норма (що, звичайно, неправильно, але кого це зупиняє?). І тоді знайома картина: кружка за кухлем кави, читання конспектів в спробах звалити на мозок непомірну ношу у вигляді величезної кількості інформації, червоні очі вранці, і напружене мовчання у відповідь на запитання екзаменатора. Між тим, якщо підійти до справи грамотно, то навіть за одну ніч можна підготуватися до іспиту. На «відмінно» ви його, звичайно, не здасте, але і не провалитесь.
2
Першим ділом створіть собі робочу обстановку і налаштуйтеся на те, що доведеться потрудитися. Ніяких гучних гостей, гучної музики, телевізора, ICQ та телефону. Вимкніть все це, бо завжди є спокуса «глянути пошту одним глазочком», а потім виявляється, що за вікном вже ранок. Тепер дістаньте всі лекції по потрібному предмету і список квитків. Йти потрібно строго за списком, так самим же буде легше.
3
Отже, читаєте завдання першого квитка. Тепер читаєте (про себе або вголос - кому як краще запам'ятовується) лекцію по темі цього квитка. А тепер виділяйте з лекції 3 (так, саме 3) основних пропозиції. Це можуть бути визначення, правила, теореми або що-небудь ще. Але пунктів повинно бути три. Запам'ятовуйте їх. Проговорите вголос. В ідеалі - в одному з цих пропозицій має міститися питання екзаменаційного білета, так запам'ятати буде ще простіше. Аналогічним же чином поступаєте з усіма іншими квитками. Вам здається, що три пункти з кожного квитка - це дуже мало? Можна посперечатися: основну суть питання ви вхопили - це раз. Сказати пару слів по кожному з трьох пунктів зможете - це два. Ні в якому разі не справите на викладача враження людини, взагалі не чула про його предмет - це три. А ці три фактори не дозволять вам отримати «незадовільно» за іспит.
Перше з чого слід підготовку до іспиту - це вибір джерел інформації, за якими буде легше підготуватися до екзамену.Вибрав підручники, переходимо до другого кроку. І тут існує два варіанти подальших дій.

Перший, самим якісний і довгий, включає написання тезового конспекту з питань екзамена.Второй - вчити по кніге.Процесс записи тез під диктовку одночасно тренує 3 види пам'яті - слухову, зорову і механіческую.Теперь можна трохи перепочити : гарному запам'ятовуванню не сприяє безперервне заучування. Можна змінити заняття, місце і положення. Наступний день проведіть за зошитом з тезами. Процесу заучування допомагає музика.На другий день найкраще коротко повторити прочитаний тезовий конспект, потім лягти спати. Сни, в даному випадку гарантовані: вчені встановили, що коли пам'ять перевантажена, сни стають частим явленіем.За день до іспиту витратьте 1:00 на більш докладний повтор всього конспекту в будь-який час доби. Бажано, щоб зі списку питань не залишилося таких, на які відповідей немає зовсім. Це досить серйозна нервова навантаження, і вона вам буде тільки заважати. Якщо такі все-таки є, і відповіді знайти неможливо, - напишіть свою власну думку з даного питання (відноситься тільки до гуманітарних наук) .Ночью перед іспитом вчити нічого не варто, однак якщо ви сова, то підготуватися до іспиту можна. Для решти - протипоказано, на ранок ніякого толку не буде. Можна лише трохи повторити і піти спати. Для того щоб себе заспокоїти випийте на ніч кружку гарячого молока - сон буде міцніше, а стан більш расслабленним.Хорошо стимулює процес вчення і впливає на пам'ять шоколад і запах бузку. Відмінно допомагають бузкові та жовті відтінки перед очима (вони концентрують увагу).