Як зробити шкільний сайт.

Більшість організацій має свій веб- сайт . Це дуже зручно, так як клієнти зможуть переглядати всю доступну інформацію, не виходячи з дому. Школи також можуть мати свій портал. Його створення дозволить зменшити час знайомства батьків з майбутнім навчальним закладом. Також школярі зможуть переглядати всю інформацію про рідну школу.
Вам знадобиться
  • 1) Денвер;
  • 2) CMS Joomla.
Інструкція
1
Продумайте план і структуру сайт а. Які пункти меню ви будете додавати. Сайт для школи буде багатосторінковим, тому необхідно використовувати движок для простоти адміністрування та заповнення. Обов'язково потрібно зробити меню про історію школи. Також подбайте про медіаконтенті. Картинки повинні бути представлені зі школи. Тому заздалегідь фотографуйте об'єкти в навчальному закладі. Також непогано виглядатимуть роботи школярів в електронному форматі. Те ж саме стосується і відеозаписів.
2
Підберіть хостинг. Це питання має бути розглянуто до створення сайт а. Якщо ви робите сайт на замовлення адміністрації, і він буде використовуватися протягом довгого часу, то не думайте про безкоштовні хостинг послугах. У разі якщо ініціатива виходить повністю від вас, то можна ставити портал і на безкоштовному домені і хостингу. При виборі віртуальної площадки не замовляйте багато місця. Шкільного сайт у вистачить одного або двох гігабайт простору в залежності від завантаженості медіа контентом.
3
Приступайте до створення сайт а. При виборі движка можете зупинитися на Joomla. Він прекрасно підійде для таких цілей. Не забудьте завантажити і встановити «Денвер». Після цього створіть папку з назвою вашого сайт а в каталогах «Денвера». Відкрийте браузер і наберіть адресу порталу. Вам відкриється сторінка з установкою движка Joomla. Не забудьте створити базу даних MySQL.
4
Оформіть сайт . Після завершення установки CMS починайте працювати з дизайном. Можна вибрати шаблон, який пропонує розробник, або написати його самому. Також можна замовити тематичний шаблон у фахівців. Якщо у вас є фінансові труднощі, то можна переробити шаблон самому.
5
Наповніть сайт . Портал такої тематики, перш за все, повинен бути інформативним. Дізнайтеся більше про історію школи, запитайте коротку біографію кожного вчителя. Одним словом користувач вашого сайт а повинен дізнатися все про навчальний заклад. Також не забувайте про досягнення та успіхи школи та окремих учнів. Можна зробити невелику дошку пошани. Після закінчення всіх робіт на сайт е не забудьте перенести його на хостінговую площадку. Тепер вашим творінням можуть користуватися всі бажаючі.