Як поповнити webmoney через термінал.

Існує безліч способів поповнення гаманців WebMoney, серед яких і карти преоплати, і поштові перекази, і оплата з банківської карти, і, напевно, найпопулярніший спосіб поповнення WM - оплата через термінал . Цей спосіб також гарантує максимально швидке зарахування коштів на рахунок.
Інструкція
1
Для початку варто відзначити, що поповнювати WM можна тільки рублями, і, отже, тільки рублеві гаманці - вони мають суфікс "R" (WMR). WMZ, WME і гроші в іншої електронної валюті зарахувати через термінал не можна - доведеться конвертувати WMR в іншу валюту. Уже після зарахування через WebMoney Exchange або інший обмінний пункт.
2
Також ваш R-гаманець повинен бути авторизований, тобто ваш атестат в системі WebMoney повинен мати статус не нижче формального. Для цього потрібно пройти ідентифікацію і підтвердити паспортні дані, а також номер мобільного телефону.
3
В платіжному термінал е знайдіть пункт «Електронні гроші» або «Платіжні системи» та виберіть "WebMoney". Введіть номер вашого R-гаманця. Номер складається з 12 цифр, вводити потрібно тільки цифри без букви "R" на початку. Номер гаманця не є номером WMID! Після введення гаманця, термінал може попросити вас ввести номер телефону, який прив'язаний до WMID.
4
Після уточнення номера телефону, введіть купюри в купюроприймач. Враховуйте комісію - навіть якщо термінал Не бере комісію (0%), комісія за утримання цінних паперів в розмірі 2% буде утримана при зарахуванні на гаманець. Таким чином, при комісії термінал а в 3%, реальна комісія буде дорівнювати 5% (3% + 2%). Коли бажана сума внесена, по вашій команді термінал роздрукує чек . Збережіть його на випадок виникнення неполадок при зарахуванні WMR на гаманець.
Зверніть увагу
В добу не можна поповнювати гаманці одного WMID більш ніж 5 раз. Для неперевірених формальних атестатів ліміт поповнення на добу - 15.000 руб., На місяць - 100.000 руб .; для ідентифікованих атестатів ліміт поповнення на добу - 50.000 руб., на місяць - 300.000 руб.
Корисна порада
1 WMR завжди дорівнює 1 руб. незалежно від курсу валют.