Як одягнутися в холод.

Утеплятися в холоду необхідно для здоров'я. Сьогодні це можна зробити не тільки якісно, але й красиво, з шиком. І холод не добереться, і покрасуватися модними речами є можливість.
Вам знадобиться
  • - спортивна куртка з мембранної тканини;
  • - штани з мембранної тканини або флісу;
  • - флісова толстовка;
  • - термобілизна;
  • - взуття;
  • - відповідні вам аксесуари.
Інструкція
1
Зверніть увагу на термобілизну. Воно носиться поверх нижньої білизни і призначене для виведення вологи з поверхні тіла, а також для збереження тепла. Така білизна можна використовувати як при активних заняттях зимовими видами спорту, риболовлі, так і носити повсякденно. Склад термобілизни різний. Це може бути 100% синтетика (у деяких фірм є навіть спеціальна позначка: «гіпоалергенних»), а також поєднання: синтетика + бавовна, синтетика + шерсть. Необхідно відзначити, що термобілизна, до складу якого входить шерсть, може викликати алергію.
2
Щоб забезпечити організму максимальний комфорт, поверх термобілизни або синтетичної майки надіньте флисовую толстовку. Фліс зберігає тепло, має повітропроникністю, виводить вологу. Він легкий, простий у догляді і пранні. Навіть тоненька флісова толстовка забезпечить максимальний комфорт в холодну пору року.
3
Останній шар, який подарує тепло - верхній одяг. Найкраще в комбінації з термобілизна і флисом використовувати спеціальні спортивні куртки, основна тканина яких - мембранна. Мембрана складається з мікропор, через які волога виводиться назовні. Часто така куртка всередині вже має флисовую підкладку.
4
Мембранні куртки короткі, тому треба приділити увагу низу. Для збереження тепла найкраще підійдуть термобілизна і утеплені штани. Це можуть бути як штани з мембранної тканини, які мають завищену посадку, так і прості, з флісовій тканини. Головне, щоб ви комфортно себе почували.
5
Подбайте про правильну взуття. Хорошу повітропроникність і тепло забезпечать сучасні матеріали, тому не доведеться одягати кілька пар шкарпеток. Зверніть увагу на невеликий підйом, який забезпечить правильне кровопостачання стоп і комфорт при ходьбі.
6
Аксесуари теж краще підбирати з штучних тканин. Наприклад, щоб подарувати тепло рукам, рукавички мають всередині підкладку з флісу, а зовні - непромокальну мембрану. В результаті, долоні не потіють і не мерзнуть. Шарфи і шапки сьогодні представлені у величезному асортименті. Тут важливо орієнтуватися на відповідну вам модель і забарвлення. Головне, щоб тканина була щільна, м'яка, зручна у догляді.
Зверніть увагу
Одяг з мембранних тканин треба прати спеціальними засобами. Звичайні пральні порошки можуть засмітити мікропори, через що тканина втратить властивості терморегуляції. Засоби для прання продаються в спортивних магазинах.
Корисна порада
Замість термобілизни можна використовувати майки та бадлон із легкої синтетичної тканини.