Як вивчити узбецький мову. вчити узбецький мову на дому.

На узбецькому мові говорять близько 30 млн осіб в Середній Азії та Росії. Більшість з них є етнічними узбеками, що проживають як в Узбекистані, так і в Туркменістані, Афганістані, Таджикистані, Киргизії і Казахстані.
Інструкція
1
Якщо ви вчите мову з нуля, то в перший час прослуховуйте не менше десяти годин різних аудіоматеріалів на узбецькому. Це можуть бути і прискорені курси з перекладом на українську мову і навпаки, і просто надиктовані слова, і діалоги, і аудіокниги, а також багато іншого. Ви можете дивитися фільми, мультфільми на мові , слухати записи з радіостанцій. Такий спосіб дозволить вам швидше звикнути до узбецької мови.
2
Скачайте в інтернеті або купите в магазині словник. Він може бути невеликим, головне, щоб там були найнеобхідніші (особливо в перший час) слова. Постарайтеся знайти не просто книгу, а й аудіопріложеніе до неї. Таким чином, ви зможете не просто проговорювати кожне слово і запам'ятовувати його, а й чути його правильну вимову.
3
Паралельно з аудированием варто проходити і граматичні правила. На початковому етапі необхідні будуть знання порядку слів в узбецькому реченні, основних прийменників, відмінкові форми. Варто відзначити, що вивчення будь-якої мови потрібно присвячувати час щодня. Нехай у вас буде не так багато часу, але це виявиться ефективнішим, ніж ви проведете один урок, а потім згадайте про наступний лише через тиждень або місяць. Утановіте зручне для вас розклад: наприклад, прослуховуванню книг або перегляду фільмів можна приділяти час по понеділках, середах і п'ятницях, а по вівторках і суботах займатися граматикою і роботою над словником.
4
Якщо дотримуватися встановленого плану, то перші результати стануть помітні вже через три-чотири тижні. Ви зможете розпізнавати на слух окремі слова узбецького мови, будете знати їх переклад на російську мову. Приблизно після місяця занять слід перейти до іншого етапу, до самостійного перекладу пропозицій, а згодом - і цілих текстів. Для цієї мети скачайте який-небудь підручник узбецького, призначений для початківців. Там можна буде знайти неважкі тексти. Для перекладу користуйтеся не тільки паперовим словником, а й електронним. Так ви зможете напрацювати великий словниковий запас, бо саме він є фундаментом для подальшого вивчення мови.