Як перевести автомобіль на газ.

Сьогодні альтернативою бензину є газове паливо для автомобілів. Воно дешевше й екологічніше. Тому деякі автовласники намагаються переводити свої машини на газ.
Інструкція
1
При перекладі авто на газ не демонтуйте стару систему подачі палива. Тоді у вас буде можливість використовувати для заправки як газ, так і бензин. Такі системи будуть існувати паралельно.
2
Для легкових автомобілів використовуйте нафтової скраплений газ. Для нього не потрібні великі ємності, а також складні елементи паливної апаратури. Запам'ятайте, що для літнього складу скраплений газ містить близько 50% пропану, а для зимового - 85-95%.
3
Для початку розберіться з пристроєм спеціального газового обладнання. До його складу входить балон, редуктор-випарник і змішувач. Газ з балона надходить у редуктор-випарник по магістралі. У випарнику його тиск знижується до 1-2 атмосфер і утворюється пара. Після чого газ в пароподібному стані надходить у змішувач, де змішується з повітрям. Потім горюча суміш спалюється в двигуні.
4
Якщо у вас седан, тоді газовий балон розміщуйте в глибині багажника, відразу ж за спинкою задніх сидінь. Для хетчбеків і універсальних кузовів застосовуйте тороїдальні балони. Вони вільно входять в нішу "запаски". Існують ще компактні балони, які розміщуйте по сторонам багажника.
5
Для підбору газобалонного обладнання звертайтеся до фахівця. Розкажіть, в якому режимі плануєте використовувати його, будете постійно їздити на газовому паливі або тільки періодично, при відсутності бензину. Від цього залежить якість і ціна подбираемого комплекту.
6
Після вибору починайте процес монтажу. Обов'язково цю процедуру виконуйте в спеціалізованому салоні. При стандартній машині і звичайному комплекті цей процес займе всього 5-6 годин.
7
Особливо акуратно поставтеся до установки газового обладнання на інжектор. Обов'язково простежте, щоб були встановлені захисні клапани точного визначення місця змішувача і корекції кута випередження запалювання.
8
Після завершення установки обов'язково перевірте налагодження і проведіть з фахівцями регулювання. Це забезпечить оптимальний витрата палива і збереже хороший ресурс двигуна.
9
Останній етап включає в себе реєстрацію установки газового обладнання та отримання відповідних документів.