Як заблокувати картку Visa. Як заблокувати оплату послуг через інтернет з карти.

Банківська картка Visa дуже популярна в Росії. Вона дозволяє оплачувати послуги і здійснювати покупки по всьому світу. Але не дивлячись на великі переваги в її використанні, карта Visa також можуть бути загублена, вкрадена або залишена в автоматі. У таких випадках потрібно в найкоротші терміни заблокувати її, щоб уникнути непотрібних проблем. Наприклад, витоку грошових коштів.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - підключена до мобільного телефону послуга "Мобільний банк";
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб заблокувати карту Visa, потрібно зателефонувати в банк, який видав карту , пояснити проблему і дізнатися номер служби допомоги. По ньому слід додзвонитися до оператора і попросити заблокувати карту . При цьому оператор, щоб напевно ідентифікувати власника, може попросити назвати ім'я, прізвище, по батькові, паспортні дані і слово-пароль, яке власник вказував при отриманні картки.
2
Якщо карта Visa підключена до послуги Мобільний банк, слід відправити повідомлення з телефонного номера, прив'язаного до даної послуги, на номер 900. У ньому необхідно написати: BLOKIROVKA ***** 0. Де ***** - п'ять останніх цифр номера карти, а 0 - код блокування, який вказує на те, що карта була загублена. Можна вибрати іншу причину блокування: 0 - карта загублена, 1 - карта украдена, 2 - карта залишена в банкоматі, 3 - інше. Після цього брідет відповідь повідомлення з кодом, який необхідно відправити також на номер 900 протягом 5 хвилин. Слово «BLOKIROVKA» можна також написати російськими буквами, помилки не буде.
3
Картка Visa, видана Ощадбанком, заблокується на добу, якщо три рази поспіль набрати неправильний пароль в банкоматі. Через 24 години вона буде розблокована автоматично.
4
Заблокувати карту можна і через інтернет в «Сбербанк-Онлайн» на сайті Ощадбанку. Але для цього спочатку потрібно отримати через банкомат ідентифікатор користувача і тимчасовий пароль. Природно, зробити це можливо лише за наявності картки. Потім потрібно зайти на сайт, ввести пароль і скористатися послугою «Блокування картки».
5
У разі відсутності карти отримати пароль для «Сбербанк-Онлайн» можна знову ж при наявності послуги «Мобільний банк». Для цього потрібно відправити смс на номер 900 зі словом «PAROL» або «ПАРОЛЬ». Якщо до номера прив'язане кілька карт, до цього слова через пробіл потрібно додати 5 останніх цифр тієї карти, яку хочете заблокувати. Ідентифікатор користувача в цьому випадку можна дізнатися за телефоном контактного центру.
Зверніть увагу
В тексті повідомлення "BLOKIROVKA ***** 0" слово, номер картки і код блокування розділяються пропуском або знаком "-".