Як шукати людину на прізвище. караганда знайти людину.

Втратили зв'язок з родичами, старими шкільними друзями, товаришами по службі або просто людьми, які вам дороги і були колись близькі? Знайти людини можна кількома способами, навіть якщо вам відома тільки його прізвище.
Інструкція
1
Зверніться до ресурсів інтернету, з його допомогою можна знайти майже все або всіх. Останнім часом активно розвиваються соціальні мережі, найпопулярніші з яких ВКонтакте, Одноклассники, Facebook, Мій світ і В колі друзів. Людей в інтернеті вам краще шукати, використовуючи ці ресурси. Почніть з реєстрації. Лише після неї ви зможете знайти людини по прізвища, заповнивши форму. І якщо у нього є аккаунт в цих соціальних мережах або про нього згадує хтось із користувачів, ви обов'язково зустрінетеся.
2
Заповніть заявку на пошук на сайті «Жди меня», попередньо зареєструвавшись. Через певний час з вами зв'яжуться і повідомлять про результати. Цей метод привабливий хоча б тим, що вам не потрібно буде платити грошей за пошуки.
3
Скористайтеся старими перевіреними способами, відомими з радянських часів - міськдовідка, адресне бюро, телефонні та адресні книги. Однак в міськдовідка у вас можуть зажадати документи, що підтверджують ваше спорідненість, або зв'язатися спочатку з цією людиною для того щоб з'ясувати, чи дійсно він знайомий з вами.
4
До недавнього часу ви змогли б виявити місцезнаходження людини по міських баз даних. Можна було просто зателефонувати і назвати прізвище, щоб дізнатися його номер телефону та адресу. Тепер вам повідомлять інформацію, тільки якщо абонент дав на це згоду. Однак ви можете залишити запит, і якщо він захоче, то зв'яжеться з вами.
5
Зверніться в детективне агентство. Даний вид пошуку пов'язаний з деякими витратами, але найчастіше найбільш результативним. Приватні детективи, в основному, колишні співробітники правоохоронних органів, і тому знають безліч способів пошуку людей, і не тільки на території РФ. Їх діяльність суворо регламентується законодавством, і їм можна довіряти. Якщо ви шукаєте агентство через інтернет, обов'язково вибирайте той сайт, де є контакти. Так ви зможете зв'язатися з реальними людьми і призначити зустріч.
6
Будьте обережні при виборі агентства, так як на просторах Рунета є безліч ресурсів, які обіцяють знайти людини по прізвища після того як ви відправите SMS. Остерігайтеся шахраїв, в більшості випадків при відправці повідомлення з вашого балансу будуть списані грошові кошти, а робота проведена не буде.