Як знайти господаря авто.

Час від часу виникають ситуації, коли необхідно дізнатися інформацію про власника автомобільного транспортного засобу. Наприклад, у випадку аварії. Зробити це можливо, навіть якщо ви знаєте тільки автомобільний номер.
Інструкція
1
Зверніться до найближчого відділенні Державної інспекції безпеки дорожнього руху, поліцейський відділок, а також до страхового комісару компанії, в якій оформлений ваш поліс ОСАЦВ або КАСКО. Повідомте їм всі відомості про автомобілі, з вини якого ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду: марку і колір автомобіля, реєстраційний номер автотранспортного засобу, особливості автомобіля, які ви запам'ятали. Вони розглянуть вашу заяву і самостійно наведуть довідки про власника. Вас же запросять, якщо буде порушено кримінальну справу за фактом ДТП або вам потрібно буде заявити цивільний позов. Звернутися до співробітника ДІБДР можна і на стаціонарному посту. Всі вони обладнані комп'ютерною технікою з доступом до повної бази даних.
2
Придбайте на радіоринку або в інтернеті одну з баз ГИБДД з інформацією про автовласників. Дані бази доступні і в онлайн режимі (http://bazagibddregion.ru). Для пошуку інформації про власника виберіть регіон, в якому зареєстровано автотранспортний засіб, введіть інформацію про реєстраційний номер, перейдіть за посиланням, введіть свій номер мобільного телефону, отриманий код в спеціальній формі активації. Після цього ви отримаєте інформацію про власника автомобіля. У тому випадку, якщо це фізична особа, видадуть прізвище, ім'я та по батькові, адресу і місце реєстрації, а також паспортні дані власника, номер його посвідчення водія. Якщо власник - юридична осіб, то ви побачите повне найменування організації, контактну інформацію, ІПН, ОГРН і ОКПО організації.
3
Пам'ятайте, що актуальна інформація міститься тільки в офіційних базах ГИБДД. Доступ до неї можна отримати за запитом, наприклад, звернувшись до будь силовий підрозділ. Якщо господар автомобіля загрожує громадської безпеки, став свідком надзвичайної події, став носієм державної або військової таємниці, ви також можете звернутися в Федеральну службу безпеки. Фахівці ФСБ самостійно наведуть довідки про господаря автомобільного транспортного засобу.
Кількість автомобілів на дорогах Москви постійно зростає, багатокілометрові пробки в години пік вже стали звичним атрибутом столиці. Але автовласників чекають і інші неприємності, однією з найсерйозніших стає угон транспортного засобу в столиці.
Статистика стверджує, що число викрадень автомобілів в Москві і області не тільки не знижується, але навіть трохи підросло в порівнянні з 2011 роком. Позбутися свого чотириколісного друга ризикують власники найрізноманітніших марок автомобілів як вітчизняних, так і закордонних. Проте автовикрадачі мають і свої предпочтенія.Самой викрадається машиною преміум-класу в Москві і Московській області став BMW п'ятої серії, число викрадень за літній сезон перевалило за півтори сотні. Другу і третю сходинки рейтингу посіли Mercedes S і Mercedes E, кожну з моделей гнали близько сотні раз. На почесному четвертому місці розташувався Audi A6 - більше 60 викрадень. П'ята і шоста строчки дісталися BMW 7-й серії (близько 60 викрадених машин) і BMW X5 (більше 40 викрадень). Сьоме місце в десятці найбільш викрадаються зайняв Mercedes ML - більше 30 викрадених машин. Восьме місце рейтингу, вклинившись в стрункий ряд продукції німецького автопрому, зайняла японська Toyota Land Cruiser Prado з майже 30 викраденими автомобілями. Дев'яте і десяте місце знову зайняла Німеччина - Mercedes GL викрали близько 30 разів, а спортивний Porsche Cayenne - більше 15. Судячи по списку, серед автомобілів преміум-класу викрадачі віддають перевагу продукції німецьких компаній, що славиться високою якістю і винятковою надійністю. Чи не порушиться лідерство німецького автопрому і в тому випадку, якщо розглядати загальну статистику угону, що включає всі класи автомобілів - верхній рядок рейтингу в цьому випадку беззастережно займе Volkswagen Passat з більш ніж трьома сотнями угонів. На другому місці з майже дворазовим відставанням розташувалася Toyota Camry.Не варто думати, що викрадають тільки продукцію зарубіжних виробників, автовикрадачів цілком до душі і машини вітчизняного автопрому. Найчастіше крадуть моделі з переднім приводом, лідерство тут тримають ВАЗ 2109 (майже 50 угонів), ВАЗ 21099 (порядку 30) і ВАЗ 2112 (близько 30). «Класику» викрадають рідше, найбільше викрадачів приваблює ВАЗ 2107 - понад 15 угонів.