Як закрити програму доступ в інтернет.

Для захисту персонального комп'ютера від вірусів необхідно використовувати цілий комплекс заходів. Якщо ви не впевнені в надійності певних утиліт, то краще припинити їх спроби встановлення з'єднання з інтернетом .
Вам знадобиться
  • - Брандмауер Windows;
  • - Outpost Firewall.
Інструкція
1
Скористайтеся засобами операційної системи Windows для закриття доступу в інтернет певної утиліти. Відкрийте панель керування комп'ютером, вибравши потрібний пункт в меню «Пуск». Відкрийте підменю «Система і безпека». Знайдіть пункт «Брандмауер Windows» і перейдіть до нього.
2
Виберіть вкладку «Додаткові параметри». Відкрийте пункт «Правила для вихідного підключення». В меню «Дії» виберіть пункт «Створити правило». У вікні «Тип правила» виділіть пункт «Для програми» і натисніть кнопку «Далі».
3
У наступному меню активуйте пункт «Шлях програми» та натисніть кнопку «Огляд». Виберіть exe-файл, відповідний потрібної програмі . Натисніть кнопку «Далі». Після відкриття наступного вікна виберіть параметр «Блокувати підключення». Два рази натисніть кнопку «Далі».
4
Введіть назву нового правила, заповнивши поле «Ім'я». Натисніть кнопку «Готово». Для запобігання блокування з'єднання клікніть правою кнопкою миші по потрібному пункту і виберіть "Вимкнути правило».
5
Якщо ви хочете забезпечити додатковий захист системи, встановіть програму Outpost Firewall. Під час першого запуску утиліти виберіть пункт «Режим навчання».
6
Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що утиліта Outpost Firewall запускається автоматично після входу в систему. Відкрийте програму, вихід в інтернет якої необхідно запобігти. Після появи ока програми Outpost виберіть пункт «Заблокувати». Встановіть прапорець поруч із параметром «Запам'ятати дію для цієї програми». Натисніть кнопку Ok.
Корисна порада
Краще взагалі не встановлюйте програми, в надійності яких ви не впевнені. Це дозволить надалі не витрачати час на виправлення виниклих проблем.