Як міняти масло на скутері. Як поміняти трансмісійне масло на скутері.

В редукторі скутера необхідно міняти масло кожні 5000 км або ж один раз в сезон. Купуйте якісне масло , тоді доливати його доведеться набагато рідше. Заміна масла не представляє особливої складності.
Вам знадобиться
  • трансмісійне масло з в'язкістю 75 W - 90, тара, ключі, магніт, шприц, трубка з-під крапельниці, ганчір'я.
Інструкція
1
Спочатку злийте відпрацьоване масло . Перед цим трохи проїдьте, щоб масло нагрілося і все суспензії, які були на дні, піднялися. Поставте скутер на центральну підніжку, вичистіть і вимийте болти, щоб бруд не потрапила в картер редуктора. Звідти скутер і трохи покрутіть заднє колесо, так масло трохи збовтати.
2
Далі викрутіть пробку заливного отвору. Болт знаходиться в задній частині двигуна зліва. Отвинтите зливну пробку, поставте попередньо під неї спеціальну тару для зливу. Болт пробки перебуває з задньої частини двигуна, на нижній поверхні. Болти затягнуті сильно, тому будьте акуратні, щоб не зірвати різьбу.
3
Дайте маслу витекти з картера. Понаклоняться скутер в різні боки, щоб видалити всю рідину. Протріть насухо зливний і заливне отвори. Загвинтите зливний болт.
4
Візьміть шприц і трубочку, наберіть масло з каністри і залийте його в картер редуктора через заливний пристрій. Трубочку візьміть невеликого діаметру, щоб вона вільно увійшла через вузьке заливний отвір в картер.
5
Рівень масла покаже заливний отвір. Якщо масло почне витікати з нього, припиняйте заливати, редуктор заповнений. Витріть всі насухо і загвинтите болт.
6
Якщо при зливі масла ви помітили металеві частинки, необхідно промити картер перед заливкою. Візьміть солярку або трансмісійне масло і влийте його в порожній картер, як описано вище. Потім похитайте свій скутер, щоб суміш добре змочила картер всередині, і злийте в окрему ємність.
7
Іноді метал відразу неможливо помітити. Тому заздалегідь підготуйте магніт і після зливу масла прикладіть його до дна ємності зі старим масло м. Після того, як ви переллєте використане масло в іншу тару, на дні залишаться металеві частинки.
8
Наостанок гарненько перевірте затягування і герметичність болтів.