Як назвати чорну собаку. імена для маленьких собак.

Ваші улюбленці гідні отримати свої імена, які виділять їх з маси інших тварин. Певні клички дають породистим тваринам, але своє «домашнє», а не «вихідна» ім'я, ви можете придумати вихованцеві самі. Чорна собака чи руда, все одно, ви ж любите її нема за колір, а за відданість, грайливість, розуміння. Але можна в кличці підкреслити і колір вашого пса.
Інструкція
1
Відштовхніться від чорного кольору і обіграйте його, використовуючи російські та іноземні слова. Нуар, Неро, Кара, Черниш, Шварц, Блек, Блекі, Пантера, Онікс та інші клички підійдуть вашому чорному псові.
2
Згадайте предмети і явища, які приходять вам на думку, коли ви дивитеся на свого улюбленця. Подивіться, як красива чорна шовковиста шерсть, як виразні очі тварини, дивиться на вас з повного мороку. Відразу приходить відчуття, що звір має містичні знаннями. Бестія, Ангус, Ворон, Демон, Біс, Нічка, Міднайт, Тінь, Чертенок, Готика, Руна - ось гідні імена для вашого пса.
3
Вимовте слово «чорний» і запишіть асоціації, які у вас виникли. Сажа, Угольок, Графіт, Агат, Агата, Кава, Мокко, Арабіка, Робуста, Чібо, Чарлі, Малевич (чорний квадрат), Бумер, Зола, Ежевічка, Зорро, Пірат, Циган - все це має відношення до чорного кольору.
4
Пригадайте єгипетського бога Анубіса, якого називали чорним собакою. В деяких областях Європи, в основному у Великобританії і Скандинавії з чорних собак створювали духа-хранителя церкви від диявола. Їх називали «церковний грим», тому можна назвати вихованця «Грим» - дуже незвичайна і гідна кличка.
5
Знамениті чорношкірі діячі дадуть вам багато імен на вибір: Барак Обама, Букер, Марлі, Дензел, Хендрікс, Девіс, Мартін, Кінг, Кондоліза, Армстронг, Тайсон, Майкл, Джордан, Морган, Мохаммед, Тіна, Тернер , Опра, Вітні, Беррі, Бі Бі Кінг.
6
Якщо ви є представником готичної субкультури, ви не будете мати нестачі ідей для того, щоб вибрати ім'я для свого чорного вихованця. Назвіть чорного звіра: Місті, Дракула, Вамфірі, Вервольф, Негатив, Лакримоза, Оззі, Мерилін, Дрімс, Носферату, Лавкрафт, Едгар, Шеллі, Стокер, Сільвер, Люцифер, Нірвана, Йорки, Расмус. Є й багато інших красивих і романтичних імен, які підійдуть вашому улюбленцю.