Як варити згущене молоко без банки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Варене згущене молоко набагато смачніше, ніж просто сгущенка. Зварити його можна в домашніх умовах навіть в тому випадку, якщо сгущенка у вас не в металевій банці, а була куплена на вагу.
Інструкція
1
Перекладіть згущенку в алюмінієву каструлю (в емальованому вона пригоратиме).
2
Поставте каструлю на плиту і включіть конфорку в середній режим нагріву. Поки вариться, потрібно періодично помішувати дерев'яною лопаткою.
3
Щойно сгущенка почне густіти, сбавьте нагрів до самого мінімального.
4
Далі орієнтуйтеся за власними смаковими уподобаннями. Чим довше вариться згущене молоко, тим густіше і темніше вона стає. Але головне, не забуваєте заважати її, інакше вона пригорить.
5
Варити можна і в мікрохвильовій печі. Для цього перекладіть згущенку в глиняний горщик, прикрийте кришкою. Поставте в піч і ввімкніть середній нагрів. Встановіть таймер на 40 хвилин, по закінченню часу перевірте, якщо сгущенка здасться вам рідкої, то поставте доварюватися.
Зверніть увагу
Також існує спосіб, як варити згущене молоко в мікрохвильовці. Ви можете в це не повірити, але це найшвидший спосіб. Так як в мікрохвильову піч не можна ставити нічого залізного, Вам доведеться відкрити баночку із згущеним молоком і перелити весь її вміст в глибоку мисочку. Виставте мікрохвильовку на середню потужність і ставте згущенку варитися на 15 хвилин. Кожні 1-2 хвилини треба діставати тарілку зі згущеним молоком і перемішувати її.
Корисна порада
Для початку згущене молоко необхідно перелити в глибокий посуд, призначену для мікрохвильової печі. Поставте посудину із згущеним молоком вмікроволновку, і готуйте її, виставивши середній режим потужності.
Достаток товарів на полицях магазинів і гіпермаркетів дивує, бентежить, а іноді, в тупик. Можна простояти близько полки, скажімо, зі згущеним молоком не менше півгодини, роздивляючись милих корівок на етикетках, читаючи інформацію про виробників, порівнюючи склад та інгредієнти.

Пам'ятається, в дитинстві була одна марка згущеного молока, один склад - молоко і цукор. Що ж зараз? Зараз, практично на будь етикетці, без зусиль можна прочитати, «виготовлено відповідно до Держстандарту». Питання в тому, чи дійсно, солодке вміст банки йому відповідає, чи немає там «секретних» інгредієнтів? Згадуючи, як наші бабусі та прабабусі готували абсолютно все в домашніх умовах, хочеться і згущенку зварити самим. Як варити згущене молоко? Насправді, рецептів безліч. Основними складовими є молоко і цукор, купити їх можна в будь-якому магазині. Отже:

  • молоко - 0,5 літра
  • цукор - 250 грамів

Переходимо до процесу пріготовленія.Вліваем молоко в каструлю, засипаємо цукор, повільно помішувати вінчиком . Після повного розчинення цукру, каструлю з солодким вмістом ставимо плиту. Варити, майбутню згущенку, потрібно на повільному вогні, постійно помішуючи. Процес приготування може зайняти від години до півтори. Отримана суміш повинна бути в'язкою. Якщо необхідно відійти, краще зніміть з вогню, так, ви уникнете подгорание.

Приготувати згущенку можна і на водяній бані.

  • Для цього вам будуть потрібні дві каструлі. Одна велика, інша поменше. Каструля для варіння повинна бути з товстими стінками, які не емальована. Інгредієнти ті ж: молоко і цукор. В принципі, замість молока можна використовувати вершки або сухе молоко.
  • Велику каструлю з водою ставите на плиту. У маленькій каструльці змішуєте молоко і цукор. Як тільки вода у великій каструлі закипить, ставите на неї маленьку зі змішаними інгредієнтами.
  • Варити треба, зрідка помішуючи. Таким способом варити згущене молоко потрібно доти, поки молоко не загусне. Слідкуйте за тим, щоб вода не випарувалася, при необхідності підливайте. Якщо є необхідність поспіху, чи не збільшуйте вогонь, молоко може пригоріти, і згущене молоко не вийде. Краще зніміть з вогню. Відновіть процес, коли звільнитеся. Молоко буде швидше густеть, якщо, скажімо, покласти кількість цукру вдвічі більше зазначеної норми - 400-500 грам.