Як переключитися на інший тарифний план. Як переключилися тариф на телефон.

Стільникові оператори регулярно вносять зміни в лінійки своїх тарифних планів : звичні тарифи йдуть в архів, на зміну їм з'являються нові. Якщо якась із новинок вас привабила - переключіться. За перехід на новий тариф вам, швидше за все, доведеться заплатити, але зате у вас залишиться той же телефонний номер, що й раніше.
Вам знадобиться
  • Паспорт, або комп'ютер та інтернет-підключення.
Інструкція
1
Зверніться із заявою про зміну тарифу в найближчий офіс обслуговування абонентів (салон-магазин і т.п.) вашого стільникового оператора. Обов'язково візьміть з собою паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу. Співробітники офісу обслуговування на місці роз'яснять вам всі нюанси, пов'язані з переходом на інший тариф: день, з якого плата за послуги буде стягуватися за новими розцінками, вартість переходу та ін. Якщо суми на вашому особовому рахунку буде недостатньо, щоб змінити тарифікацію, ви зможете тут же внести доплату в касу.
2
Зателефонуйте зі свого мобільного телефону в сервісний центр і попросіть оператора перемкнути вас на новий тариф. Приготуйте свої документи - оператор попросить вас назвати паспортні дані. Для абонентів «Білайн» номер сервісного центру 0611, «Мегафон» - 0500, МТС - 0890. Вартість переходу та інші умови вам роз'яснить оператор. Щоб негайно переключитися на обраний тариф, необхідно, щоб на вашому особовому рахунку була достатня сума.
3
Використовуйте для переходу на обраний тариф USSD-команди, дзвінки на спеціальні номери та інші аналогічні автоматизовані телефонні сервіси. Щоб дізнатися спеціальний номер або USSD-команду, знайдіть докладний опис цікавить вас тарифу на сайті свого мобільного оператора - вся необхідна інформація для переходу буде написана там. Тільки будьте при цьому уважні - переглядайте сторінки саме вашого регіону, так в різних куточках Росії суми та номери можуть бути різними.
4
Змініть використовуваний тариф в особистому кабінеті інтернет-системи самообслуговування вашого стільникового оператора. Якщо ви абонент мережі «Білайн» - це система «Мій Білайн» https://uslugi.beeline.ru/, абоненту мережі «Мегафон» допоможе «Сервіс-Гід» https://sg.megafon.ru/, абоненту МТС треба буде скористатися «інтернет-Помічником» https://ihelper.nw.mts.ru/.
5
Отримайте або встановіть пароль для входу в інтернет-систему, якщо ви ще не зробили цього раніше. Інструкції з отримання пароля вказані на сторінці входу в онлайн-сервіс. В особистому кабінеті перейдіть в розділ «Послуги та тарифи» або аналогічний - точна назва залежить від вашого оператора.
6
Виберіть у списку доступних тарифів той, який вас цікавить. Вартість зміни тарифу буде вказана тут же. Переконайтеся, що на вашому особовому рахунку достатньо грошей, щоб зробити перехід негайно. Якщо ні - поповните свій особовий рахунок будь-яким доступним способом. Натисніть на кнопку «Змінити тариф» («Перейти на тариф» тощо). На наступній сторінці підтвердіть свій намір і чекайте повідомлень, що заявка прийнята і виконана. Сповіщення повинні будуть вступити на ваш мобільний телефон. Крім того, переглянути історію операцій ви зможете в особистому кабінеті.