Як замінити масло на "Форд Фокус 2". заміна масла в коробці форд фокус 2.

Конструкція коробки передач на Форд «Фокус 2» не передбачає заміну масла на протязі всього терміну служби автомобіля. Але іноді виникають ситуації, коли таку процедуру необхідно виконати. Що треба знати для того, щоб самостійно виконати цю роботу?
Вам знадобиться
  • масло, ключ-шестигранник на 8, торцеві головки на 8, широка ємність для зливу масла, шприц.
Інструкція
1
Зливати масло необхідно, поки воно повністю не охололо і має хорошу текучість. Тому перш ніж починати дії, спочатку прокотіться на машині хоча б хвилин двадцять.
2
Підготуйте необхідну масло . Використовуйте те, яке рекомендується заводом-виготовлювачем за специфікацією Форд . Тільки при його відсутності застосовуйте трансмісійні масла Castrol або Mobil. Якщо автомобіль використовується при досить низьких температурах, замініть заводське масло на SAE 75W.
3
Зніміть бризговики двигуна і кришку кожуха механізму перемикання передач. Щоб зливав масло не розтікався всередині, зніміть також кожух механізму перемикання передач. Для цього виверніть болти кріплення кожуха і зніміть його. Якщо є спеціальне пристосування для збору масла, наприклад, фігурна воронка, то кожух механізму перемикання передач можна не знімати.
4
Підставте під отвір ємність і виверніть пробку масло зливного отвору. Злийте масло в підготовлену ємність. Дайте повністю стекти маслу, залиште пробку відкритою хвилин на 15. Загорніть пробку.
5
Перегляньте магніт на пробці масло зливного отвору. Якщо виявили велику кількість металевих частинок, тоді ретельно перевірте коробку передач і при необхідності відремонтуйте її. Видаліть всі частинки і забруднення з магніту.
6
Ретельно витріть все патьоки масла і встановіть на місце кожух механізму перемикання передач.
7
Відкрутіть пробку масло наливної отвори. Залийте в коробку передач масло . Лейте маленькою цівкою доти, поки воно не почне витікати з отвору. Норма масла дорівнює нижньої кромки цього отвору.
8
Витріть дрантям все зайве і закрутіть пробку. Встановіть кришку кожуха і бризговики двигуна.