Як замінити підшипник в пральній машині "Ардо". заміна підшипників в пральній машині ardo своїми руками.

Компанія « Ардо » надає на російський ринок високоякісну техніку з програмним управлінням. Але в процесі експлуатації виникають необхідність проведення дрібних ремонтних робіт. Замінити підшипник в пральній машинці « Ардо » можна самостійно.
Вам знадобиться
  • набори викруток, зірочок, головок, шуруповерт, ножиці або кусачки, плоскогубці, газовий ключ, гумовий молоток.
Інструкція
1
З часом підшипник стирається і приходить в непридатність. Тому, якщо ви почули додатковий стукіт під час роботи машини, першим ділом замініть підшипник. Інакше така незначна деталь може вивести з ладу весь барабан.
2
При фронтальному влаштуванні пральної машини підшипник і розташовані в задній половині бака. Тому першим ділом зніміть задню стіну машинки.
3
Звільніть бак від проводів, патрубків. Витягніть двигун, потім приберіть тен пральної машини і задній противагу.
4
Після цього зніміть манжет люка з передньої стінки агрегату і звільніть амортизатори.
5
Тепер вже нічого не заважає витягнути бак. Акуратно зніміть його з пружин пральної машини.
6
Після цього відкрутіть гвинти, які з'єднують половинки бака, і розділіть його на дві частини. Дістаньте сальник, огляньте стопорне кільце. Зніміть стопор і випрессуйте підшипник.
7
Після цього зачистите посадочне місце і запресуйте нові підшипник і назад. Зберіть все в зворотному порядку.
8
Для заміни підшипник ов можна розібрати пральну машину частково. Для цього зніміть задню стінку бака. У ній розташовуються підшипник і і сальник. В деяких конструкціях на задній стінці бака встановлений супорт з сальником і підшипник ами. В цьому випадку спочатку відкрутіть супорт, почистіть вал барабана і встановіть новий супорт. При цьому не забудьте змінити прокладку супорта.
9
При другому варіанті підшипник і запресовані в кришці бака. Вибийте підшипник і і сальник, зробіть їх заміну і зберіть все в зворотному порядку.
10
При заміні підшипник ов в пральній машині « Ардо » врахуйте важливий момент. Вал барабана має бронзову втулку, яка служить для герметичного з'єднання вузла підшипник ів. Вона не повинна бути з вм'ятинами або брудом. Сальник віджимає цю втулку і не пропускає воду в підшипник. Якщо ж в цьому місці скупчення нальоту, бруду або є пошкодження, то заміна підшипник а виявиться малоефективною. Тому, перш за все, очистіть втулку від нальоту спочатку ганчіркою, а потім дрібною шкуркою. Зачищайте до блиску, чим менше буде шорсткостей, тим довше прослужить машина.