Як поміняти серцевину у замку. зняти виразний дверний замок.

Цилиндрические замки є одними з найпоширеніших, вони досить надійні і здатні служити довгі роки. Але іноді, в силу самих різних причин, їх механізм перестає нормально працювати і потребує ремонту.
Інструкція
1
Викруткою під хрест вигвинтите шурупи, що кріплять зовнішні декоративні накладки замка . Потім викрутити в торцевій частині замка гвинт, що утримує циліндр замка (серцевину, личинку). Після цього личинка повинна легко витягти.
2
Огляньте циліндр. Якщо він розбірний, ви можете спробувати його відремонтувати. У розбірний личинки з однією з сторін знаходиться металева пластина, зафіксована зігнутими лапками. Відігніть їх, потім обережно нахиліть пластину, ви отримаєте доступ до пружинки і штифтам механізму.
3
Витягуючи штифти, стежте за тим, щоб при подальшій збірці не переплутати їх розташування, в іншому випадку ключ перестане підходити до замку. Ретельно прочистіть штифти і гнізда під них, огляньте пружинки - можливо, їх знадобиться трохи розтягнути, щоб вони надійно підганяли штифти. Чи не змащуйте механізм замка рідкими маслами, використовуйте графіт. Рідкі мастила поступово густішають, на них налипає пил, і замок перестає працювати.
4
Якщо циліндр не розбирається, замініть його новим. Підібрати потрібний можна на ринку або в господарському магазині. Обов'язково візьміть з собою стару личинку, щоб підібрати підходящу за розмірами. Вибираючи личинку, не шукайте найдешевші - як правило, вони зроблені зі звичайної латуні, не мають броненакладок і досить легко піддаються злому. Зокрема, висвердлюванню або вибиванню. Кращий варіант - знайти личинку, аналогічну вийшла з ладу і випущену тим же виробником. В цьому випадку можна гарантувати, що у вас не виникне проблем при складанні замка .
5
Щоб новий циліндр прослужив довго, дотримуйтесь правил його експлуатації. Якщо ключ не входить, не прикладайте силу. Огляньте його - можливо, він погнутий або ви, помилково, намагаєтеся вставити ключ від іншого замка . Багато циліндричні замки не відкриваються, якщо із зворотного боку вставлений інший ключ. Застосування сили в цьому випадку може привести до пошкодження механізму замка або обламування ключа.