Як створити віртуальну екскурсію.

Віртуальну екскурсію можна створити у вигляді презентації, сайту, фільму або комп'ютерної програми. Найбільш простим спосіб є створення презентації та фільму. В цьому випадку ви можете впоратися без допомоги професіоналів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з потужною відеокартою і мінімальної пам'яттю 512Mb, програми Power Point або Windows Movie Maker, фото або відео камера, мікрофон.
Інструкція
1
Зберіть матеріал для майбутньої екскурсії. Це можуть бути або фотографії, або відзнятий відео матеріал. Подумайте, як ваша екскурсія почнеться, що відбуватиметься під час, і як зробити її цікавою. Це потрібно для того, щоб зрозуміти принцип, за яким потрібно підбирати матеріал. Структуруйте всю наявну у вас інформацію в сценарій. З нього повинно бути ясно, що і коли ви показуєте.
2
Запустіть комп'ютерну програму, в якій ви будете збирати весь матеріал екскурсії. Якщо ви робите презентацію, то вибирайте програму Power Point. Розподіліть всі фотографії в тому порядку, в якому вони повинні бути за сценарієм. Звуковий супровід можна записати в цій же програмі, але вам знадобиться мікрофон. В групі «Налаштування» у вкладці «Показ слайдів» натисніть «Запис мовного супроводу». Збережіть проект. Віртуальна екскурсія готова.
3
Для створення віртуальної екскурсії у формі фільму воспльзуйтесь програмою Windows Movie Maker. Створіть проект, виберіть той формат, в якому ви знімали відео, вкажіть директорію для збереження. Натисніть Файл -> Імпорт та виділіть всі відеофайли, які ви збираєтеся використовувати.
4
Розподіліть все відеофайли на доріжці згідно сценарію. Натисніть Файл -> Експорт і вкажіть куди зберегти фильм- екскурсію . Надалі, за допомогою програми Nero можна створити DVD диск з фільмом.
Корисна порада
При записи DVD зробіть красиве структуроване меню.