Як відмити зеленку з шкіри. відмити шпалери содою.

Зеленка незамінна, якщо ви випадково поранилися. Шкіра швидше заживе, і від пошкодження не залишиться й сліду. Але якщо вас чекає важлива зустріч, то від зелених плям необхідно позбутися.
Вам знадобиться
  • Жирний крем, рослинне масло, рідке мило, спирт, харчова сода, косметичний скраб, лимон, зубна паста.
Інструкція
1
Нанесіть на забруднену ділянку шкіри жирний крем або лосьйон. Залиште на кілька хвилин і акуратно протріть слід від плями ватним диском. Якщо з першого разу не вдалося відтерти зеленку, повторіть процедуру. Будьте гранично акуратні, щоб на шкірі не з'явилося роздратування і почервоніння. Якщо під рукою не виявилося крему, скористайтеся оливковою або рослинним маслом.
2
Приготуйте мильний розчин. У ємність налийте гарячу воду. Потім додайте трохи рідкого мила. Обробіть сліди від зеленки ватним диском, змоченим в мильному розчині. Коли шкіра очиститься, вмийтеся теплою водою і нанесіть крем.
3
Скористайтеся медичним спиртом для очищення шкіри від зеленки. У склянці води розмішайте 4-5 столових ложок спирту. Потім змочіть ватяний або марлевий тампон в рідині і обробіть забруднену ділянку. Обполосніть шкіру чистою проточною водою, насухо витріть і нанесіть живильний крем.
4
Змішайте кілька чайних ложок харчової соди з водою так, щоб вийшла кашка. Нанесіть пасту на пляму від зеленки і потріть круговими рухами. Через деякий час обполосніть шкіру чистою водою. Повторіть процедуру кілька разів. Харчова сода - натуральний абразив, тому не принесе шкірі ніякої шкоди.
5
Використовуйте косметичний скраб для видалення плям від зеленки. Невелика кількість кошти нанесіть на забруднене місце і акуратно потріть. Потім вмивайтеся проточною водою. При необхідності повторіть дії спочатку.
6
Нанесіть на пляму невелику кількість зубної пасти. Акуратно потріть забруднене місце в перебігу декількох хвилин. Обполосніть шкіру теплою чистою водою. Якщо з першого разу пляма не вдалося відтерти, повторіть процедуру.
7
Вичавіть сік лимона і нанесіть на сліди від зеленки. Залиште в такому положенні на декілька хвилин. Потім протріть шкіру ватним диском, змоченим в теплій воді.