Як зробити фото потрібного розміру.

Зміна розміру фотографії деколи є необхідною умовою для завантаження її на який-небудь сайт. Найбільш поширена програма для цієї операції - це Adobe Photoshop. Цю функцію також передбачають багато програми- «переглядачі». Однак освоївши алгоритм зміни зображення в Photoshop, ви з легкістю зможете користуватися і іншими програмами.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, зображення.
Інструкція
1
Запустіть програму і відкрийте фотографію. Для цього клікніть по зображенню правою клавішею миші та виберіть операцію «Відкрити за допомогою» (Photoshop). Або вже в програмі на панелі управління виберіть операцію «Відкрити» (Ctrl + O) і у вікні виберіть необхідне зображення.
2
Виділіть зображення, натиснувши на панелі інструментів «Прямокутна область» і розтягнувши пунктирний прямокутник на всю фотографію. Можна скористатися клавішами Ctrl + A.
3
Скопіюйте зображення в новий файл (Ctrl + N або команда «Файл - Новий», далі - «Редагування - Вставити» або Ctrl + V) якщо хочете зберегти оригінал. І далі працюйте вже в новому файлі. Якщо вам не потрібно зберігати оригінальний розмір, то наступну операцію можна здійснювати в вихідному файлі.
4
Натисніть на панелі управління «Зображення - Розмір зображення». Як правило, за замовчуванням в програмі співвідношення сторін «пов'язані» (значок ланцюжка). Якщо ви задасте нову довжину одного боку, інша зміниться відповідно до вихідних пропорціями. Ви можете поміняти розмір в пікселях, або вибрати зручну для вас міру виміру - см, мм, дюйми і т.д.
5
Збережіть файл за допомогою команди «Файл - Зберегти» або «Файл - Зберегти як ...», якщо ви працювали з новим документом.
6
Виберіть команду «Кадрувати» на панелі інструментів, якщо ви хочете не тільки змінити розмір, але ще й обрізати фотографію. Виділіть необхідну область за допомогою рамки і натисніть Enter. Якщо ви хочете зробити зображення строго квадратним, при «розтягуванні» рамки натисніть «Shift». Зображення буде пропорційним. Рамку також можна переміщати.
7
Збережіть файл. І не забувайте періодично зберігати проміжні операції.
Корисна порада
Змінювати розмір зображення бажано в меншу сторону. В іншому випадку якісні характеристики зображення погіршаться. Якщо ви збільшуєте фото незначно і в невеликому форматі, то це цілком допустимо.