Як замінити екран на PSP. Як замінити екран в psp slim.

PSP є однією з самих популярних ігрових консолей. У разі пошкодження її дисплея ви зможете замінити його і своїми руками, якщо термін гарантійного обслуговування вже завершено. Для цього вам знадобиться новий екран .
Вам знадобиться
  • - PSP;
  • - новий екран;
  • - хрестоподібна викрутка.
Інструкція
1
Визначте, чи дійсно необхідна заміна екран а консолі. Основними ознаками його несправності можуть бути наступні: плями різних кольорів, некоректне відображення інформації на екран е, відсутність будь-якого зображення на дисплеї, тріщини. Також на дисплеї може бути відображена тільки частина інформації і найчастіше на екран е видно тріщини, а також простежується розтікання рідких кристалах в момент включення приставки.
2
Врахуйте, що є три модифікації PSP, у яких існують відмінності в екран ах. Звертайте увагу при самостійній заміні екран а PSP, що приставка є досить крихким пристроєм. По-перше, це «товстуха» або PSP fat, перша модель консолі. Потім - PSP Slim, вона являє собою ігрову приставку двохтисячних серії. І остання модель, що з'явилася буквально недавно - PSP 3000. Тому при придбанні нового дисплея на заміну уточніть свою модель консолі. У сервісному центрі ця процедура займе близько двадцяти хвилин, а її вартість залежить від моделі та варіюється від 1500 до 2500 рублів.
3
Розберіть приставку, для цього скористайтеся хрестоподібної викруткою, зніміть бічній болтик, що утримує передню панель. Переверніть консоль і витягніть акумулятор, зніміть наклейку, відкрутіть два болта. Потім відкрутите болти праворуч, зніміть передню панель.
4
Вимкніть і зніміть плату з передніми кнопками (металеву планку зі шлейфом). Потім витягніть дисплей за допомогою ножа або викрутки. Вимкніть шлейфи дисплея від материнської плати. Виконуйте це гранично акуратно, щоб не пошкодити роз'єми.
5
Підніміть вгору верхню планку роз'єму широкого шлейфу, таким чином, як це виглядає на малюнку. Потім підніміть аналогічно верхню планку роз'єму іншого шлейфу, більш вузького, відповідального за підсвічування. Далі візьміть новий екран , виконайте всі описані операції в зворотному порядку.