Як налаштувати бездротовий міст.

Для з'єднання декількох точок доступу можна використовувати різні методи. Зазвичай в таких ситуаціях створюють міст , який об'єднує різні мережі в єдине ціле. Іноді з'єднання « міст ом» застосовують і при налаштуванні стаціонарного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер;
  • - Wi-Fi точка доступу.
Інструкція
1
Для створення бездротового міст а необхідно використовувати мінімум два пристрої, що працюють з мережею Wi-Fi. Якщо у вашому комп'ютері встановлений відповідний адаптер, і ви хочете підключити до інтернету ноутбук по бездротовому каналу, то виконаєте наступні операції.
2
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Відкрийте меню «Управління бездротовими адаптерами». Створіть нове підключення «комп'ютер-комп'ютер». Виберіть тип шифрування, встановіть пароль і задайте ім'я для точки доступу.
3
Відкрийте список мережевих підключень. Виділіть бездротове з'єднання і потрібну локальну мережу (підключення до інтернету). Клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Створити міст ». Дочекайтесь появи нової іконки «З'єднання міст ом». Відкрийте властивості цього підключення і налаштуйте потрібні параметри. Задайте статичний IP-адресу, якщо це необхідно для роботи з'єднання з інтернетом.
4
Увімкніть мобільний комп'ютер. Активуйте пошук доступних бездротових мереж. Виберіть ту точку доступу, яка була створена за допомогою Wi-Fi адаптера комп'ютера. Натисніть кнопку «Підключити», введіть пароль і дочекайтеся установки з'єднання.
5
Для створення міст а між двома Wi-Fi маршрутизаторами необхідно використовувати іншу схему. Відкрийте настройки того пристрою, який є вторинним, тобто не має прямого підключення до інтернету. Відкрийте параметри мережевих з'єднань і виберіть режим роботи Bridge.
6
В меню Bridge Settings вкажіть два канали, які необхідно об'єднати в єдину схему. Враховуючи той факт, що ви створюєте бездротової міст , вкажіть у першій графі канал Wi-Fi, а в другій - конкретний LAN-порт або весь набір мережевих портів (LAN 0-X).
7
Якщо даний Wi-Fi маршрутизатор працює в одноканальному режимі, то ви не зможете підключити до нього мобільні комп'ютери. Це обумовлено тим, що обладнання вже підключено до іншої точки доступу.